Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Adam Nawałka odniósł się do skandalu podczas meczu Lech - Legia

22.05.2018 14:00
sport

Selekcjoner reprezentacji Polski Adam Nawałka odniósł się do wydarzeń ze spotkania Lech Poznań - Legia Warszawa. Sztab szkoleniowy skomentował również stan murawy, bo za dwa tygodnie biało-czerwoni właśnie w stolicy Wielkopolski zagrają towarzysko z Chile.

Adam Nawałka odniósł się do skandalu podczas meczu Lech - Legia fot. Piotr Matusewicz / EastNews

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Mecz Lech - Legia został przerwany w 77. minucie ze względu na skandaliczne zachowanie pseudokibiców gospodarzy, którzy rzucili race na murawę i wyłamali ogrodzenie.

- Pod względem sportowym mecz wyglądał dobrze. Wspaniałe święto zostało jednak zepsute wydarzeniami w końcówce spotkania. Myślę, że nadszedł czas, by skończyć z takimi rzeczami. Emocje na boisku były duże. Szkoda, że na trybunach było inaczej - powiedział selekcjoner.

Polska - Chile: Co z murawą w Poznaniu?

W wyniku zamieszania ucierpiała murawa, ale jak zapewniają przedstawiciele Lecha Poznań, na spotkanie Polska - Chile wszystko będzie gotowe.

- Murawa nieco ucierpiała, ale do meczu z Chile zostało trochę czasu, zupełnie się o nią nie martwimy. Nasz człowiek jest w stałym kontakcie z osobą odpowiedzialną za trawę na tym obiekcie, więc za dwa tygodnie wszystko, jak na standardy kadry, powinno być już ok - przyznał Tomasz Iwan.

Mecz Polska - Chile odbędzie się 8 marca i będzie przedostatnim testem biało-czerwonych przed Mś 2018. Cztery dni później podopieczni Adama Nawałki zagrają w Warszawie z Litwą.

TO TAKŻE MOŻE CIE ZAINTERESOWAĆ:

RadioZET.pl/sport.pl/KS

Oceń