Adam Nawałka odniósł się do skandalu podczas meczu Lech - Legia

Krzysztof Sobczak
22.05.2018 14:00
Adam Nawałka odniósł się do skandalu podczas meczu Lech - Legia
fot. Piotr Matusewicz / EastNews

Selekcjoner reprezentacji Polski Adam Nawałka odniósł się do wydarzeń ze spotkania Lech Poznań - Legia Warszawa. Sztab szkoleniowy skomentował również stan murawy, bo za dwa tygodnie biało-czerwoni właśnie w stolicy Wielkopolski zagrają towarzysko z Chile.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Mecz Lech - Legia został przerwany w 77. minucie ze względu na skandaliczne zachowanie pseudokibiców gospodarzy, którzy rzucili race na murawę i wyłamali ogrodzenie.

Zobacz także

- Pod względem sportowym mecz wyglądał dobrze. Wspaniałe święto zostało jednak zepsute wydarzeniami w końcówce spotkania. Myślę, że nadszedł czas, by skończyć z takimi rzeczami. Emocje na boisku były duże. Szkoda, że na trybunach było inaczej - powiedział selekcjoner.

Polska - Chile: Co z murawą w Poznaniu?

W wyniku zamieszania ucierpiała murawa, ale jak zapewniają przedstawiciele Lecha Poznań, na spotkanie Polska - Chile wszystko będzie gotowe.

- Murawa nieco ucierpiała, ale do meczu z Chile zostało trochę czasu, zupełnie się o nią nie martwimy. Nasz człowiek jest w stałym kontakcie z osobą odpowiedzialną za trawę na tym obiekcie, więc za dwa tygodnie wszystko, jak na standardy kadry, powinno być już ok - przyznał Tomasz Iwan.

Mecz Polska - Chile odbędzie się 8 marca i będzie przedostatnim testem biało-czerwonych przed Mś 2018. Cztery dni później podopieczni Adama Nawałki zagrają w Warszawie z Litwą.

TO TAKŻE MOŻE CIE ZAINTERESOWAĆ:

RadioZET.pl/sport.pl/KS