Lech - Haugesund w 2. rundzie el. LE. Transmisja - gdzie obejrzeć?

Andreas Nicolaides
13.07.2017 10:26
Lech Poznań
fot. PAP/EPA

Lech - Haugesund na żywo. Transmisja live w TV i online stream wynik live w internecie. Gdzie obejrzeć? Początek meczu Lech - Haugesund w 2. rundzie eliminacji Ligi Europy o godz. 19.00.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

"Kolejorz" zagra bez Marcina Robaka, Mario Situma, Emira Dilavera, Vernona de Marco i Nickiego Billego Nielsena 

Poznaniacy w czwartek wczesnym popołudniem wylądowali w norweskim Haugesund. Wieczorem, w porze meczu, przeprowadzili trening na stadionie, który może pomieścić niespełna dziewięć tysięcy kibiców stadionie.

Trener Nenad Bjelica nie zabrał do Norwegii kilku ważnych piłkarzy. O ile absencje Situma, Dilavera, de Marco i Bille Nielsena są spowodowane niegroźnymi urazami, tak brak króla strzelców poprzedniego sezonu ma inne podłoże.

- Marcin Robak nie przyjechał, bo zamierza odejść. A ja chcę budować zespół na podstawie graczy, którzy chcą w Lechu grać - powiedział szkoleniowiec na konferencji prasowej.

Brak Robaka, Billego Nielsena i Situma, a także odejście Dawida Kownackiego oznacza, że Bjelica musi szukać napastników także wśród zawodników drugiej linii.

- Mamy do swojej dyspozycji Christiana Gytkjaera i być może on zagra w pierwszym składzie. Widzieliśmy w Strumicy, że może w ataku zagrać także Maciej Makuszewski, a inna opcją jest Deniss Rakels - tłumaczył szkoleniowiec.

Lech - Haugesund na żywo o godz. 19.00. Transmisja live w klubowej telewizji "Kolejorza" - LECH TV, online stream w internecie na lech.tv.

RadioZET.pl/PAP/AN