Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Mecze Lecha Poznań jak KSW. Chcesz oglądać? Wykup PPV

19.07.2017 18:28
sport

Lech Poznań - FK Haugesund w PPV! Kibice, którzy będą chcieli obejrzeć to spotkanie, będą musieli zapłacić. Klubowa telewizja pokaże mecz za cenę 9,90 zł.

Lech Poznań fot. PAP/EPA

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

- Jesteśmy pierwszym w Polsce klubem piłkarskim, który ma takie możliwości technologiczne i w swojej telewizji zastosuje usługę PPV. Dzięki temu możemy przede wszystkim docenić tych kibiców, którzy przychodzą na Bułgarską i kibicują Lechowi, ale też zapewniamy wygodny dostęp do naszych meczów tym, którzy z różnych przyczyn na INEA Stadionie się nie pojawią. To dla nas bardzo ważne, zwłaszcza że ogólnopolskie stacje nie były zainteresowane transmisją naszego spotkania o godzinie 20:00 - powiedział Sebastian Starczewski, dyrektor marketingu Lecha Poznań.

Jak czytamy na oficjalnej stronie "Kolejorza", w przypadku awansu Lecha do kolejnych rund eliminacji Ligi Europy, cena transmisji meczu wynosić będzie 14,90 zł.

Mecz Lech - Haugesund  w II rundzie el. Ligi Europy w czwartek o godz. 20.00. Zespół z Poznania będzie musiał odrobić straty z pierwszego starcia, które niespodziewanie przegrał na wyjeździe 2:3.

Lech - Haugesund w PPV będzie można obejrzeć w internecie - w klubowej telewizji "Kolejorza" - pod tym linkiem (KLIK).

RadioZET.pl/lechpoznan.pl/AN

Oceń