Mecze Lecha Poznań jak KSW. Chcesz oglądać? Wykup PPV

Andreas Nicolaides
19.07.2017 18:28
Lech Poznań
fot. PAP/EPA

Lech Poznań - FK Haugesund w PPV! Kibice, którzy będą chcieli obejrzeć to spotkanie, będą musieli zapłacić. Klubowa telewizja pokaże mecz za cenę 9,90 zł.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

- Jesteśmy pierwszym w Polsce klubem piłkarskim, który ma takie możliwości technologiczne i w swojej telewizji zastosuje usługę PPV. Dzięki temu możemy przede wszystkim docenić tych kibiców, którzy przychodzą na Bułgarską i kibicują Lechowi, ale też zapewniamy wygodny dostęp do naszych meczów tym, którzy z różnych przyczyn na INEA Stadionie się nie pojawią. To dla nas bardzo ważne, zwłaszcza że ogólnopolskie stacje nie były zainteresowane transmisją naszego spotkania o godzinie 20:00 - powiedział Sebastian Starczewski, dyrektor marketingu Lecha Poznań.

Jak czytamy na oficjalnej stronie "Kolejorza", w przypadku awansu Lecha do kolejnych rund eliminacji Ligi Europy, cena transmisji meczu wynosić będzie 14,90 zł.

Mecz Lech - Haugesund  w II rundzie el. Ligi Europy w czwartek o godz. 20.00. Zespół z Poznania będzie musiał odrobić straty z pierwszego starcia, które niespodziewanie przegrał na wyjeździe 2:3.

Lech - Haugesund w PPV będzie można obejrzeć w internecie - w klubowej telewizji "Kolejorza" - pod tym linkiem (KLIK).

RadioZET.pl/lechpoznan.pl/AN