El. LE: Lech w trzeciej rundzie. Piękny gol Jevticia [WIDEO]

20.07.2017 21:51
Lech Poznań

Gole Darko Jevticia i Nickiego Bille Nielsena przesądziły o awansie Lecha Poznań do trzeciej rundy eliminacji Ligi Europy. "Kolejorz" wyeliminował FK Haugesund.

W pierwszym spotkaniu Norwegowie zwyciężyli 3:2, choć do 75 minuty prowadzili 3:0. Nadzieje w serca fanów Lecha wlali wtedy Radosław Majewski i Darko Jevtić.

To właśnie Szwajcar niejako przesądził o awansie podopiecznych Nenada Bjelicy. W 32. minucie Jevtić podszedł do rzutu wolnego i huknął nie do obrony dla golkipera gości. W doliczonym czasie gry wynik ustalił Nicki Bille Nielsen.

Od 76 minuty przyjezdni grali w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Libana Abdiego.

W trzeciej rundzie Lech Poznań zagra z Utrechtem, który wyeliminował Vallettę (0:0, 3:1).