Zamknij

Zinedine Zidane spowodował kolizję. Poszkodowany był... zachwycony [ZDJĘCIA]

13.02.2020 18:13
Zinedine Zidane spowodował kolizję
fot. Shutterstock

Zinedine Zidane, trener Realu Madryt, w drodze do ośrodka treningowego spowodował niegroźną kolizję. Francuz uderzył w tył zaparkowanego przed rondem auta. Poszkodowany był... zachwycony spotkaniem z legendą futbolu.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Do zdarzenia doszło w sobotę. Prowadzący Audi A4 Ignacio Fernandez zatrzymał się przed rondem, gdy w tył jego auta uderzyło inne audi. Za kierownicą modelu RS3 siedział Zinedine Zidane.

Zidane spowodował kolizję w Madrycie

Całe zajście, a przede wszystkim wrażenia z nieplanowanego spotkania z byłym gwiazdorem Juventusu i Realu Madryt poszkodowany opisał w rozmowie z dziennikiem "La Voz de Galicia". - Tuż po wyjściu z auta rozpoznałem go i powiedziałem: "Wolałbym cię poznać w innych okolicznościach, ale i tak nie jest źle!” - mówił Fernandez. - Kiedy zobaczyłem, że to Zidane, to byłem już spokojny. Przynajmniej wiedziałem, że wszystko będzie pewne i zapłacone - dodał.

Jose Mourinho znów zaskoczył. Tym razem fryzurą [ZDJĘCIA]

Mimo dość nieprzyjemnych okoliczności, spotkanie przebiegało w miłej atmosferze. Ignacio oczywiście nie mógł przepuścić takiej okazji i poprosił Francuza o wspólne zdjęcie. "Winny" nie odmówił. - Spytałem go, czy możemy strzelić sobie selfie, ponieważ ludzie by nie uwierzyli, że stuknął mnie Zidane - żartował Fernandez.

Mężczyźni ustalili, że wszystko załatwią później. I tak też się stało. Zidane zadzwonił w poniedziałek do Ignacio, by podziękować mu m.in. za wyrozumiałość. Francuz spieszył się bowiem na trening Realu Madryt i nie miał czasu, by w tamtym momencie załatwiać formalności. Poszkodowany zaś jechał tego dnia na targi dekoracyjne w Madrycie.

RadioZET.pl/realmadryt.pl