Villarreal - Real Madryt: Gdzie obejrzeć mecz w TV i online? [TRANSMISJA]

30.08.2019 14:44
Real Madryt

Mecz Villarreal - Real Madryt będzie jednym z ciekawszych 3. kolejki hiszpańskiej La Liga. Gdzie oglądać to spotkanie na żywo? Transmisja live meczu Real - Villarreal w polskiej TV i online w internecie. Sprawdź, kiedy i o której godzinie początek spotkania.

Mecz Villarreal - Real będzie niezwykle ważny dla Królewskich, którzy chcą zmazać plamę po ostatniej wpadce, kiedy to na Santiago Bernabeu zaledwie zremisowali z Realem Valladolid 1:1, tracąc gola w 88. minucie. Choć podopieczni Zinedine'a Zidane'a grali dobrze, to brakowało im skuteczności.

Jedynego gola w tamtym spotkaniu zdobył Karim Benzema. Było to jego drugie trafienie w tym sezonie. Wcześniej pokonał też bramkarza Celty Vigo (Królewscy wygrali 3:1).

Villarreal - Real Madryt: Gdzie oglądać? Transmisja

Real Madryt po dwóch kolejkach ma na koncie cztery punkty i zajmuje 3. miejsce w tabeli. Villarreal na początek sezonu zremisował z Granadą 4:4, a potem przegrał z Levante 1:2. Z dorobkiem zaledwie punktu plasuje się dopiero na 13. lokacie.

Jeśli chodzi o Real, to Zidane nie będzie miał łatwego zadania w wybraniu podstawowej jedenastki. Zespół zmaga się bowiem z plagą kontuzji. Niezdolny do gry jest m.in. James Rodriguez. Z powodu urazu wypadł także Isco, a sprowadzony tego lata za 100 milionów euro Eden Hazard dopiero wraca do treningów.

Real - Villarreal: mecz na żywo. Transmisja TV i online

Być może szansę gry otrzymają sprowadzeni tego lata Eder Militao lub Ferland Mendy. Na grę od pierwszych minut czeka też Luka Jovic, którego do tej pory Zidane wpuszczał na same końcówki meczów. W tym ostatnim - z Valladolidem - Serb miał dobrą okazję do zdobycia gola, ale piłka po jego strzale trafiła w poprzeczkę.

Mecz Villarreal - Real Madryt na żywo w niedzielę o godz. 21.00. Transmisja w TV w Eleven Sports 1 i online w internecie w player.pl.