Zlatan Ibrahimovic ponownie w Hiszpanii? Szwed zapowiedział swój powrót do La Ligi

29.10.2019 14:48
Zlatan Ibrahimovic
fot. PAP/EPA

Zlatan Ibrahimovic powróci do Hiszpanii? Szwedzki napastnik zapowiedział swój powrót do La Ligi w typowy dla siebie sposób. Zobacz WIDEO jego apelu do kibiców!

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Zlatan Ibrahimovic ma już na karku 38 lat, ale to nie przeszkadza doświadczonemu snajperowi w pozostawaniu na językach sportowych mediów z całego świata. Ostatnio szwedzki napastnik łączony był między innymi z takimi potęgami jak Boca Juniors, Napoli czy Manchester United.

Zobacz także

Transfery: Zlatan Ibrahimovic zapowiedział swój powrót do La Ligi

Ogromne zainteresowanie atakującym wynika z jego bardzo dobrej formy prezentowanej w koszulce amerykańskiego Los Angeles Galaxy. W 58 występach w barwach drużyny z miasta aniołów Szwed trafiał do siatki aż 53-krotnie. Jego umowa z klubem wygasa jednak już wraz z końcem kalendarzowego roku, a angielskie i włoskie media prześcigają się w doniesieniach, który z klubów tych państw zostanie nowym pracodawcą Ibrahimovicia.

Wszystko wskazuje jednak na to, że napastnik obierze zupełnie inny kierunek. Szwed zapowiedział już, że wkrótce powróci do Hiszpanii.

"Cześć Hiszpanio, zgadnij co? Wracam" - taką krótką wiadomość zamieścił na swoim profilu 38-latek. Jednocześnie zawodnik nie wspomniał przy tym o żadnym konkretnym klubie, pozostawiając mediom jedynie domysły. Nie można mieć również pewności, czy atakujący mówi tam w odniesieniu do swojej kariery piłkarskiej, czy może zaoferowana została mu jakaś inna rola w którymś z klubów La Ligi.

Dwie rzeczy wiemy na pewno: swoimi słowami Zlatan Ibrahimovic z pewnością wywoła niemałą burzę w hiszpańskich mediach, a więcej o jego najbliższej przyszłości dowiemy się już niebawem.

RadioZET.pl/Twitter