Zamknij

Media: transfer Lewandowskiego coraz bliżej. "Polak spotkał się z Xavim"

30.06.2022 07:51
Transfer Lewandowskiego coraz bliżej. Media: Polak spotkał się z Xavim
fot. Mateusz Birecki/REPORTER

Hiszpańskie media od środowego wieczora ogłaszają, że do transferu Roberta Lewandowskiego jest coraz bliżej. Powód? Polak został sfotografowany w tej samej restauracji na Ibizie, w której był trener Blaugrany, Xavi Hernandez.

Robert Lewandowski i Xavi Hernandez zostali sfotografowani przez paparazzich w jednej restauracji. Mowa o Lio, lokalu znajdującym się tuż nad wybrzeżem Morza Balearskiego. Hiszpańskie media podejrzewają, że Xavi specjalnie przyjechał na Ibizę. Trener Barcelony rozpoczął już bowiem pracę przed sezonem, a wyspa słynąca z turystycznych atrakcji ma bezpośrednie połączenie ze stolicą Katalonii.

Gerard Romero, hiszpański dziennikarz poinformował, że Lewandowski i Xavi spotkali się w restauracji Lio. Zaznaczył też jednak, że najprawdopodobniej było to spotkanie towarzyskie, w gronie znajomych.

Barcelona złoży "ostatnią ofertę"

Hiszpańskie i niemieckie media w środę poinformowały, że Barcelona niebawem złoży wyższą, ale już ostatnią ofertę zakupu Roberta Lewandowskiego z Bayernu Monachium. "Duma Katalonii" jest gotowa zapłacić 45 mln euro, w tym pięć milionów euro bonusów.

Taką kwotę wymieniły m.in. "Bild" i portal sport1.de. W tym drugim zaznaczono, że oficjalna oferta wpłynie do bawarskiego klubu jeszcze w środę.

RadioZET.pl/PAB