Zamknij

Shakira zaczęła spotykać się z byłym kapitanem Realu? Piłkarz wyśmiał plotki

30.09.2022 17:26

Hiszpańska telewizja Telecinco od kilku dni spekuluje na temat Shakiry, która po rozstaniu z Gerardem Pique miała zacząć się spotykać z innym piłkarzem, Ikerem Casillasem. Były bramkarz Realu w wymowny sposób skomentował te doniesienia.

Shakira zaczęła spotykać się z byłym kapitanem Realu? Piłkarz wyśmiał te plotki
fot. JP PARIENTE/JM HAEDRICH/SIPA/SIPA/East News

Shakira przed kilkoma miesiącami zakończyła swój wieloletni związek z Gerardem Pique. Para była ze sobą przez 12 lat i doczekała się dwóch synów: 9 i 7-latka. W czerwcu Shakira i Pique poinformowali o rozstaniu i zaapelowali o uszanowanie ich prywatności w tamtym czasie.

Pique przed kilkoma tygodniami był już widziany w towarzystwie innej kobiety. Jak podawały media plotkarskie, zawodnik FC Barcelony niedługo po ogłoszeniu separacji z Shakirą miał rozpocząć relację z 23-letnią studentką Clarą Chia Marti. Pique był nawet sfotografowany, gdy całował nową partnerkę w czasie festiwalu Summerfest Cerdanya w Katalonii.

Teraz telewizja Telecinco z Hiszpanii zaczęła podawać plotki nt. życia prywatnego Shakiry. Piosenkarka miała zacząć spotykać się z Ikerem Casillasem. Hiszpan szybko odniósł się do tych doniesień: na Instagramie opublikował zrzuty ekranu artykułów na temat o związku z Shakirą i podpisał je słowami komunikat "tocate las narices", co w przenośni oznacza bzdury wyssane z palca.

Casillas w 2021 r. zakończył swoje pięcioletnie małżeństwo i 12-letni związek z Sarą Carbonero. Para ma dwoje dzieci.

RadioZET.pl/Przegląd Sportowy/Onet