Zamknij

Shakira na koszulkach Barcelony. Tak mają wyglądać stroje na nowy sezon

16.03.2022 19:11

Pojawia się coraz więcej informacji na temat porozumienia Barcelony ze Spotify. Na jego mocy na koszulki klubu ze stolicy Katalonii trafić ma nie tylko nazwa firmy, ale też artystów z całego świata, w tym m.in. Shakiry czy The Weeknd.

FC Barcelona
fot. PAP/EPA

Nowe wieści w sprawie kontraktu Barcelony ze Spotify podał dziennik "Sport". Zespół, który już niebawem grać będzie na stadionie nazwanym Spotify Camp Nou, ma na froncie koszulek rotować nazwami zespołów i nazwiskami muzyków, doceniając w ten sposób ich wkład w rozwój branży muzycznej.

Spotify sponsorem Barcelony

Umowa Barcy ze Spotify została już podpisana, ale wszelkie ustalenia wejdą w życie wraz z nowym sezonem. Właśnie wtedy zmieni się nazwa sponsora na koszulkach oraz nazwa stadionu.

- To pozwoli nam na dalsze przybliżanie klubu do jego kibiców i sprawienie, żeby poczuli się jeszcze bardziej częścią rodziny Barcelony poprzez unikalne doświadczenia, które pozwolą nam łączyć rozrywkę i futbol, umożliwiając nam jednocześnie dotarcie do większej liczby osób z całego świata - powiedział o porozumieniu prezydent klubu, Joan Laporta, cytowany przez portal fcbarca.com.

RadioZET.pl