Zamknij

Sergio Ramos rozpłakał się w trakcie pożegnania z Realem. "To trudny moment"

17.06.2021 14:35
Sergio Ramos rozpłakał się w trakcie pożegnania z Realem. "To trudny moment"
fot. PAP/EPA/ANDY RAIN

Sergio Ramos rozpłakał się na konferencji prasowej, podczas której pożegnał się z kibicami, pracownikami i zawodnikami Realu Madryt. Hiszpański obrońca po tym sezonie odejdzie z klubu. Spędził w nim 16 lat.

  • Sergio Ramos rozegrał dla Realu 671 meczów
  • Wygrał 5 tytułów mistrza Hiszpanii, 4 razy zwyciężał w Lidze Mistrzów
  • Ramos nie porozumiał się z klubem ws. nowego kontraktu

Sergio Ramos i prezes Realu Madryt Florentino Perez pojawili się w czwartek na krótkiej uroczystości pożegnalnej, w której wzięła udział rodzina piłkarza. - To jeden z najtrudniejszych momentów w moim życiu. Nigdy nie jesteś gotowy, by opuścić Real Madryt – stwierdził Ramos.

Kapitan Realu powiedział, że kibice wspierali go w ostatnich miesiącach. - Chciałbym ich pożegnać na stadionie – stwierdził.

Sergio Ramos żegna się z Realem Madryt. "Prędzej czy później znowu tu wrócę"

- Piękny okres mojego życia właśnie się kończy. W nowym okresie, który dopiero się otwiera, chcę pokazać moją jakość jeszcze przez długi czas – zapowiedział Ramos.

Utytułowany obrońca powiedział też, że będzie chciał dalej zdobywać tytuły. - Nie mówię żegnajcie, tylko do zobaczenia. Prędzej czy później znowu tu wrócę – zapowiedział Ramos.

Prezes Realu: to niełatwy dzień

Prezes Realu Florentino Perez stwierdził, że moment pożegnania z Ramosem nie był dla niego łatwy. - Gdy przyszedł do nas w wieku 19 lat chciał zdobyć świat. Jesteś legendą Realu – powiedział Perez.

RadioZET.pl/PAB