Real pewnie pokonał Eibar. Trzy nieuznane gole Królewskich

03.04.2021 19:08
Real - Eibar

Real Madryt pokonał na własnym stadionie Eibar 2:0 w sobotnim meczu 29. kolejki La Liga. W trakcie spotkania sędzia nie uznał trzech bramek dla Królewskich.

W 3. minucie Karim Benzema nie wykorzystał okazji sam na sam z bramkarzem, ale po chwili Francuz znalazł drogę do bramki rywali. Niestety, przy jego golu sędzia odgwizdał spalonego. W 11. minucie Casemiro był popychany w polu karnym, ale po sprawdzeniu sytuacji systemem VAR, sędzia nie podyktował jedenastki.

W 38. minucie do siatki trafił Marco Asensio, ale arbiter znów odgwizdał spalonego.

Real - Eibar: Pewne zwycięstwo Królewskich

Real przełamał defensywę Eibaru  w 41. minucie, a na listę strzelców wpisał się Asensio. W drugiej połowie grę utrudniał ulewny deszcz. Wynik w 73. minucie uderzeniem głową ustalił Karim Benzema. W międzyczasie gola zdobył także Casemiro, ale i tym razem sędzia zauważył, że na spalonym był Sergio Arribas i nie uznał trafienia.

W tabeli Real ma aktualnie trzy punkty straty do prowadzącego Atletico Madryt, które czeka w niedzielę trudny mecz wyjazdowy z Sevillą. Natomiast Barcelonę wyprzedza o jeden. "Duma Katalonii" w poniedziałek podejmie Real Valladolid.

Real Madryt - SD Eibar 2:0 (1:0)

Bramki: Asensio (41), Benzema (73)