Real Madryt dominował, ale tylko zremisował z Realem Sociedad

01.03.2021 22:52
Real Madryt

Real Madryt w meczu 25. kolejki La Liga zremisował u siebie z Realem Sociedad 1:1. Gola na wagę remisu zdobył dopiero w 89. minucie.

Real Madryt zdominował pierwszą część spotkania, w której trakcie stworzył sobie mnóstwo sytuacji do zdobycia gola. Próbowali m.in. Kroos, Casemiro czy Mariano, ale żaden z nich nie potrafił pokonał Aleksa Remiro.

Tuż po zmianie stron nieco lepiej zaprezentował się zespół gości. To przełożyło się na trafienie Cristiana Portu. Skrzydłowy wykorzystał dośrodkowanie z lewej strony i strzałem głową umieścił piłkę w siatce Thibaut Courtois.

Vinicius uratował remis Realowi Madryt

Real rzucił się do odrabiania strat, ale wciąż brakowało skuteczności. Przełamanie przyszło dopiero w 89. minucie. Po dośrodkowaniu z prawej strony gola zdobył Vinicius Junior.

Tym samym po 25 kolejkach Królewscy tracą do liderującego Atletico pięć punktów. Należy jeszcze pamiętać, że Rojiblancos mają jeden mecz rozegrany mniej.