Real Madryt - Valencia: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć mecz La Ligi?

18.06.2020 10:08
Real Madryt - Valencia

Mecz Real Madryt - Valencia na żywo w tv i online. Transmisja i live stream ze spotkania 29. kolejki La Ligi. Sprawdź, kiedy, gdzie i o której godzinie w telewizji i w internecie obejrzeć mecz Real - Valencia.

Real Madryt - Valencia LIVE. Po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa piłkarze ligi hiszpańskiej wrócili na murawę i już pierwsze mecze pokazały, że w układzie sił niewiele się zmieni. Walczący o mistrzostwo kraju Real Madryt pokonał Eibar 3:1, a Valencia - to już pewnego rodzaju tradycja - zremisowała "wygrany" mecz derbowy z Levante. Gospodarze grali w przewadze jednego zawodnika, od 89. minuty prowadzili 1:0, by stracić gola w ósmej minucie doliczonego czasu i zremisować ostatecznie 1:1.

Bardzo podobny przebieg miało pierwsze starcie Valencii z Realem na Mestalla. Podopieczni Alberta Celadesa za sprawą Carlosa Solera strzelili gola w 78. minucie, ale w ostatnich sekundach do wyrównania doprowadził Karim Benzema. Swój udział przy tym trafieniu miał jeszcze bramkarz "Królewskich" Thibaut Courtois.

Real Madryt - Valencia LIVE w telewizji i stream w internecie

- W ostatnich minutach straciliśmy wiele punktów. Zwłaszcza po stałych fragmentach i po interwencji VAR. Jest to z pewnością coś, czego nie chcielibyśmy, aby się wydarzyło, ale w rzeczywistości dzieje się tak zbyt wiele razy - ocenił trener Valencii na konferencji prasowej.

Zarówno Real Madryt, jak i jego główny konkurent do tytułu mistrza Hiszpanii FC Barcelona w najbliższych godzinach rozegrają bardzo trudne spotkania. Valencia jest zwykle niewdzięcznym rywalem, natomiast "Duma Katalonii" w piątek, już w ramach 30. kolejki, zagra na wyjeździe z zajmującą 3. miejsce Sevillą. Można sobie wyobrazić, że podopieczni Quique Setiena stracą punkty, a to przy zwycięstwie "Królewskich" mogłoby oznaczać nawet zmianę lidera. Aktualnie te drużyny dzielą dwa punkty.

Zinedine Zidane skupia się jednak na swoim zespole i nie patrzy na to, co robi Barcelona. Najważniejsze jest gromadzenie punktów. - Przyjeżdża świetny rywal, który postawi nam trudne warunki. Chcemy rozegrać dobre spotkanie i dalej robić to, co robiliśmy ostatnio. Cóż, jesteśmy w domu, chcemy trzech "oczek" i powalczymy o nie. Zrobimy wszystko, by móc wygrać ten mecz - powiedział Francuz.

Real Madryt - Valencia: Gdzie obejrzeć - transmisja TV i online

Mecz Real Madryt - Valencia w 29. kolejce La Ligi odbędzie się w czwartek 18 czerwca o godz. 22. Transmsija TV w Eleven Sports 1 i stream online na stronie elevensports.pl.