Real Madryt - Osasuna: Transmisja TV i online stream. Gdzie obejrzeć?

01.05.2021 09:02
Real Madryt - Osasuna TRANSMISJA

Real Madryt - Osasuna TRANSMISJA: W meczu 34. kolejki hiszpańskiej La Liga Real zagra u siebie z Osasuną. Sprawdź, gdzie obejrzeć to spotkanie na żywo. Transmisja Real - Osasuna live będzie dostępna w TV i online stream. Początek meczu w sobotę o godzinie 21.00.

• Real Madryt w 34. kolejce hiszpańskiej la Liga zagra u siebie z Osasuną
  • Mecz Real Madryt - Osasuna odbędzie się w sobotę, 1 maja, o godzinie 21.00
  • Transmisja spotkania Real Madryt - osasuna w Canal+ Premium

Real Madryt w meczu z Osasuną będzie chciał przerwać krótką, aczkolwiek niekorzystną passę. W dwóch ostatnich meczach zanotował dwa remisy - w lidze z Realem Betis 0:0 i w Lidze Mistrzów z Chelsea 1:1. Królewscy nie mogą sobie pozwolić na kolejną wpadkę, jeśli wciąż myślą o obronie mistrzostwa Hiszpanii. Czwartkowa porażka Barcelony z Granadą na nowo obudziła nadzieje na tytuł. Na pięć kolejek przed końcem drużyna Zinedine'a Zidane'a jest na drugim miejscu w tabeli ze stratą tylko dwóch punktów do liderującego Atletico.

Real - Osasuna TRANSMISJA: Gdzie obejrzeć mecz La Liga w TV i online?

Los Blancos w tym sezonie zmagają się z prawdziwą plagą kontuzji. W środę kolejnego urazu doznał Dani Carvajal, który najprawdopodobniej nie zagra już do końca sezonu. Wciąż niezdolni do gry są ponadto Lucas Vazquez i Ferland Mendy. Federico Valverde natomiast nadal przebywa na domowej izolacji po zakażeniu koronawirusem. Dobrą wiadomością jest za to powrót do treningów Sergio Ramosa. Na problemy zdrowotne nie narzeka też Eden Hazard.

Niewykluczone, że belgijski atakujący zagra z Osasuną od pierwszych minut. Zidane, mając w perspektywie środowy rewanż w 1/2 finału Ligi Mistrzów z Chelsea, być może oszczędzi kilku zawodników, w tym Viniciusa Juniora czy Karima Benzemę. Wtedy do składu mógłby wskoczyć właśnie Hazard. Trochę odpoczynku powinni dostać też tacy gracze jak Luka Modrić czy Toni Kroos.

Transmisja meczu Real Madryt - Osasuna. Mecz w TV i LIVE online stream

Mecz Real Madryt - Osasuna. Transmisja w Canal+ Premium i online stream na canalplussport.pl i player.pl. Początek meczu o godzinie 21.00.