Real Madryt - Barcelona WIDEO: Gole z meczu Superpucharu Hiszpanii

12.01.2022 21:03
Real Madryt - Barcelona WIDEO, GOLE

Real Madryt - Barcelona WIDEO: Zobacz gole, bramki z meczu 1/2 finału Superpucharu Hiszpanii, w którym Królewscy wygrali 3:2.

Real Madryt objął prowadzenie w 25. minucie. Benzema przejął piłkę w środku pola i zagrał na wolne pole do Viniciusa, który w sytuacji sam na sam wpakował piłkę do siatki. Królewscy dominowali i wydawali się mieć pełną kontrolę nad spotkaniem, w 41. minucie gola zdobyła jednak Barcelona. Dembele dośrodkował piłkę w pole karne, a Eder Militao wybijał tak pechowo, że trafił w Luuka de Jonga i piłka wpadła obok bezradnego Thibaut Courtois.

W drugiej połowie na 2:1 dla Realu trafił Benzema, a w końcówce do wyrównania doprowadził Ansu Fati. Remis utrzymał się do końca i sędzia musiał zarządzić dogrywkę. W niej decydujący cios zadali podopieczni Carlo Ancelottiego, którzy wygrali po trafieniu Federico Valverde.

Real Madryt - Barcelona: GOLE, WIDEO, BRAMKI