Zamknij

Prezentacja Lewandowskiego na Camp Nou: Transmisja TV online. Gdzie obejrzeć?

Maciej Walasek
05.08.2022 08:07
Robert Lewandowski
fot. USA TODAY Network/Sipa USA/East News

Prezentacja Lewandowskiego na Camp Nou: transmisja TV i online. Gdzie oglądać uroczyste wydarzenie na stadionie Dumy Katalonii? W piątek 5 sierpnia Robert Lewandowski oficjalnie przywita się z kibicami Barcelony na Camp Nou, gdzie będzie miała miejsce prezentacja nowego nabytku wicemistrza Hiszpanii. Na jakim kanale i gdzie online będzie można obejrzeć prezentację Lewandowskiego?

Znamy szczegóły z prezentacji Lewandowskiego na Camp Nou. Chociaż napastnik reprezentacji Polski został piłkarzem Blaugrany kilkanaście dni temu, dopiero na początku sierpnia będzie miał okazję do przywitania się z kibicami na stadionie Dumy Katalonii. Polak razem z resztą drużyny wrócił z tournee po USA, która była jednym z ostatnich przygotowań do nowego sezonu 2022/23.

Ceremonia zaprezentowania Lewandowskiego w Barcelonie rozpocznie się o godzinie 12:30. Jednak już od 11 kibice będą mogli wejść na stadion. Hiszpanie są pewni, że wydarzenie przyciągnie tysiące fanów. Mówi się o tym, że prezentacja Lewego pobije rekord Ronaldinho, którego powitało 25 tysięcy miłośników Barcy.

Prezentacja Lewandowskiego: Transmisja TV online

Hiszpańskie media donoszą, że odzew kibiców, którzy chcą zobaczyć prezentację Lewandowskiego na Camp Nou zmusił władze klubu do otwarcia dodatkowych sektorów na obiekcie.

Tuż po przywitaniu się Roberta Lewandowskiego z fanami Barcelony na Camp Nou o godzinie 13:30 dojdzie do specjalnej konferencji prasowej, na której gwiazdą będzie oczywiście kapitan reprezentacji Polski.

Gdzie obejrzeć prezentację Lewandowskiego w Barcelonie w TV?

Z pewnością polscy kibice w kraju nad Wisłą także będą chcieli śledzić wydarzenia z prezentacji Lewandowskiego. Na pewno uroczystość będzie można obejrzeć na BarcaTV. Relacja na żywo zostanie też przeprowadzona na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl