Ogromna radość Messiego po bramce dla Barcelony. Gol w ostatnich sekundach

04.03.2021 09:26

Barcelona w ostatnich sekundach doliczonego czasu gry zdobyła bramkę, która dała jej dogrywkę w półfinałowym meczu Pucharu Króla. Pomimo tego, że zespół Ronalda Koemana miał zdecydowaną przewagę, Sevilla do ostatnich chwil meczu skutecznie się broniła. Opór podopiecznych Julena Lopeteguiego przełamał dopiero Gerard Pique. Zobaczcie jak z bramki cieszył się kapitan Barcelony - Lionel Messi.

• Barcelona dzięki bramce Gerarda Pique w 93 minucie mogła zagrać w dogrywce półfinału Pucharu Króla z Sevillą
  • Podopieczni Ronalda Koemana przez cały mecz mieli zdecydowaną przewagę, ale aż do ostatnich sekund nie udało im się jej udokumentować
  • Radość w ekipie z Katalonii wybuchła dopiero przed samym końcem meczu. Dośrodkowanie Griezmanna świetnie wykończył Pique

Barcelona pokonała Sevillę 3:0. Dzięki bramce Dembele z pierwszej połowy, Gerarda Pique z 93 minuty oraz Braithwaite’a z dogrywki Katalończykom udało się awansować do finału Pucharu Króla. Barcelona musiała od początku gonić wynik, bo w pierwszym półfinale przegrała 2:0.

Zespołowi Ronalda Koemana udało się nadrobić straty dzięki strzałowi Pique w ostatnich sekundach doliczonego czasu gry. To ile znaczyła ta bramka dla całego zespołu Barcelony widać po reakcji Lionela Messiego. Argentyńczyk przez cały mecz był głównym reżyserem gry swojej drużyny, a do tego częściej niż zwykle zaliczał odbiory i cofał się na własną połowę.

W finale Pucharu Króla Barcelona zagra z Athleticiem Bilbao lub Levante. Drugi półfinał Pucharu Króla odbędzie się 4 marca o godz. 21. Ostatnie spotkanie Copa del Rey zostało zaplanowane na 17 kwietnia.