Zamknij

Barcelona zgodzi się na żądania Bayernu? Impas w negocjacjach w sprawie "Lewego"

02.07.2022 13:11
Negocjacje stanęły w miejscu. Barcelona zgodzi się na żądania Bayernu
fot. PIOTR DZIURMAN/REPORTER

Barcelona nie złoży w najbliższym czasie wyższej oferty niż te, które przesłała do Monachium, a Bayern nie zaakceptuje dotychczasowych propozycji Katalończyków – donoszą hiszpańskie i niemieckie media.

Barcelona w zeszłym tygodniu złożyła trzecią ofertę za polskiego napastnika, która wynosiła 40 milionów euro kwoty podstawowej plus 5 milionach euro w bonusach. Bayern odrzucił ją, oczekując przynajmniej 10 milionów więcej. Niemcy chcą też zapłaty kwoty płatnej za jednym razem, a nie w ratach.

Alfredo Martinez, dziennikarz z Hiszpanii poinformował, że Barcelona w najbliższym czasie nie będzie składała już większej oferty za Lewandowskiego. Jak czytamy na portalu dieroten.pl. powodem tego jest fakt, że Pini Zahavi miał zapewnić Joana Laportę, iż 40 milionów euro wystarczy, aby przekonać FCB do sprzedaży.

Mundo Deportivo podało z kolei, że Barcelona jest pewna, iż Bayern przyjmie ofertę, która wyniesie ok. 40 milionów euro. „W opinii Piniego Zahaviego to suma, za którą Lewandowski powinien odejść”.

Romero: Barcelona zaakceptuje żądania Bayernu 

Podobne informacje podał w piątek Gerard Romero. "Barcelona wyciszyła temat negocjacji, bo jest przekonana, że 40 milionów za Lewandowskiego wystarczy. Klub nie chce składać oferty w wysokości 50 milionów euro" - stwierdził hiszpański dziennikarz i dodał: "Xavi planuje następny sezon z Lewandowskim w składzie".

RadioZET.pl/dieroten.pl