Zamknij

Moussa Dembele zasłabł na boisku. Dramatyczne chwile na treningu Atletico

23.03.2021 19:05
Moussa Dembele zasłabł na trneingu Atletico
fot. DirectoGol/Twitter/screen

Moussa Dembele zasłabł na boisku podczas wtorkowego treningu Atletico Madryt. Nagranie z tego zdarzenia wyglądało dramatycznie, ale wszystko wskazuje na to, że skończy się tylko na strachu.

  • Moussa Dembele, napastnik Atletico Madryt, stracił przytomność na wtorkowym treningu
  • 24-letni Francuz o własnych siłach opuścił murawę i udał się do szpitala na szczegółowe badania
  • Niedawno Dembele zmagał się z COVID-19, a choroba mogła negatywnie odbić się na jego zdrowiu

Moussa Dembele w zimowym oknie transferowym został wypożyczony z Olympique Lyon do Atletico Madryt. Od stycznia rozegrał jednak tylko 40 minut w dwóch spotkaniach, a w międzyczasie przeszedł jeszcze zakażenie koronawirusem. Na razie nie wiadomo, czy osłabienie organizmu po chorobie COVID-19 mogło mieć wpływ na wtorkowe wydarzenia.

24-letni Francuz stracił przytomność podczas wtorkowych zajęć z drużyną i padł na murawę. Klubowi lekarze natychmiast udzielili mu pierwszej pomocy, która przyniosła pozytywne rezultaty. Dembele odzyskał świadomość, o własnych siłach opuścił murawę, ale nie dokończył treningu. Został odwieziony do szpitala na dokładniejsze badania, które wykażą przyczyną zasłabnięcia.

Moussa Dembele zostanie w Atletico?

Atletico zdecydowało się pozyskać Moussę Dembele pomimo faktu, że w styczniu piłkarz leczył jeszcze kontuzję ramienia. Za półroczne wypożyczenie Lyon otrzymał 1,5 miliona euro, a w umowę wpisano klauzulę wykupu na poziomie 33,5 miliona euro. Na razie jest mało prawdopodobne, by doszło do definitywnego transferu.

Po 28 kolejkach Atletico jest liderem tabeli La Ligi i ma cztery punkty przewagi nad FC Barceloną. Do zakończenia sezonu pozostało 10 spotkań.

RadioZET.pl