Zamknij

Luka Jović trafi za kratki? Grozi mu sześć miesięcy więzienia

23.10.2020 10:49
Luka Jović
fot. PAP/EPA

Luka Jović może trafić za kratki. Napastnikowi Realu Madryt grozi więzienie po tym, jak w Serbii złamał przepisy związane z pandemią koronawirusa. Prokuratura postawiła piłkarzowi już zarzuty i zażądała półrocznego pozbawienia wolności.

Jovic w marcu, gdy pandemia po raz pierwszy pokazała swoje straszne oblicze, przyleciał do Serbii z Hiszpanii. Po przybyciu do kraju powinien był poddać się dwutygodniowej kwarantannie, ale tego nie zrobił. Postanowił za to w Belgradzie pójść na imprezę - tak donosiły wówczas miejscowe media. On sam twierdził, że wybrał się jedynie do apteki.

Luka Jović z Realu Madryt może trafić do więzienia

Po tym jak w prasie ukazały się doniesienia o jego rozrywkowym wypadzie do stolicy Serbii, Jovic wprawdzie się nie przyznał, ale przeprosił.

- Bardzo mi przykro, że odpowiedzialni za to ludzie nie wykonali należycie swojej pracy i nie poinformowali mnie, gdzie dokładnie mam przebywać w trakcie zalecanej izolacji. Przepraszam wszystkich, którzy znaleźli się przeze mnie w niebezpieczeństwie. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się pokonać te trudności - napisał w mediach społecznościowych.

Telewizja RTS podała, że Jovic mógł zapłacić mandat w wysokości 30 tys. euro, ale go nie przyjął.

TO RÓWNIEŻ CIĘ ZAINTERESUJE:

RadioZET.pl/PAP/AN