Zamknij

Lewandowski zapytany o Benzemę. Docenił klasę rywala, ale...

05.08.2022 16:56

Robert Lewandowski na konferencji prasowej przy okazji prezentacji w barwach Barcelony zapytany został o Karima Benzemę. Polak docenił klasę rywala, zaznaczając jednak, że gra przeciwko niemu nie jest dla niego najważniejsza.

Robert Lewandowski
fot. PAU BARRENA/AFP/East News

Dziennikarze mieli w piątek mnóstwo pytań do Lewandowskiego. Wśród nich nie mogło zabraknąć dotyczących największego rywala.

- Oczywiście zawsze jestem gotowy do gry przeciwko Realowi Madryt i wiem, jak grać przeciwko nim. Na pewno ostatni sezon w Lidze Mistrzów i także La Lidze był dla Realu Madryt wypełniony wielkimi sukcesami, ale teraz jesteśmy tu, by spróbować ich pokonać - powiedział cytowany przez portal realmadryt.pl.

loader

Kapitan reprezentacji Polski wypowiedział się też na temat Karima Benzemy, który będzie jego głównym rywalem w walce o tytuł najlepszego strzelca.

Robert Lewandowski o Karime Benzemie

- Nie myślę o Realu Madryt czy Benzemie, ale wiem, że to też wspaniały napastnik, który od lat gra w Hiszpanii. Dla mnie najważniejsze będzie jednak wygrywanie z Barceloną, a nie przeciwko niemu - podkreślił.

Lewandowski trafił do Barcelony z Bayernu Monachium za 50 milionów euro. Z klubem z Camp Nou podpisał kontrakt na cztery lata.

ZOBACZ KONIECZNIE:

RadioZET.pl/realmadryt.pl