Zamknij

Lewandowski zaimponował kibicom Barcelony. Fani mówią tylko o tym nagraniu

Maciej Walasek
06.09.2022 14:02

Robert Lewandowski bardzo szybko zdobył sympatię kibiców Barcelony. Jedno z nagrań, które krąży po sieci zyskało specjalne uznanie w oczach fanów Dumy Katalonii, na którym widzimy, jak napastnik reprezentacji Polski udziela wskazówek kolegom z drużyny. "Robert Lewandowski jest jednym z nas" - napisał jeden z miłośników Barcy.

Robert Lewandowski
fot. Mike/Twitter screen

Robert Lewandowski błyskawicznie dostosował się do nowych warunków. Po przejściu z Bayernu do Barcelony 34-latek szybko złapał kontakt z kolegami z drużyny, a ich zgranie jest widoczne na każdym kroku, zwłaszcza na murawie.

Atmosfera przekłada się na świetne wyniki, co widać, jak spojrzymy na ligową tabelę. Barcelona po czterech meczach ma tylko dwa punkty straty do prowadzącego Realu. Warto zaznaczyć, że klub z Camp Nou nie odniósł jeszcze ani jednej porażki. Oprócz tego Lewandowski w trzech z czterech meczów La Liga zdobył co najmniej jednego gola.

Kibice Barcelony doceniają Lewandowskiego

Wkład kapitana polskiej kadry w Barcelonę jest duży, ale jego postawa jest też doceniana przez kibiców. Jeden z nich opublikował nagranie z udziałem Lewandowskiego, który daje wskazówki Ericowi Garcii i Julesowi Kounde.

"Robert Lewandowski jest jednym z nas" - podpisał wideo.

Lewandowski już w środę 7 września może zanotować premierowe trafienie dla Barcelony w Lidze Mistrzów. Tego dnia wieczorem Duma Katalonii zainauguruje rozgrywki starciem z Viktorią Pilzno.

loader

RadioZET.pl