Zamknij

Lewandowski ujawnił, co czuł na prezentacji. Podzielił się tym z polskimi dziennikarzami

Maciej Walasek
06.08.2022 09:11
Joan Laporta i Robert Lewandowski
fot. PAP/EPA

Robert Lewandowski udzielił wywiadu portalowi "Łączy Nas Piłka", w którym opowiedział o odczuciach towarzyszących mu w trakcie prezentacji w Barcelonie. - Emocje były bardzo duże - zwrócił uwagę napastnik reprezentacji Polski, dodając, że pojawił się moment ciarek na plecach.

Robert Lewandowski w piątek przywitał się z kibicami Barcelony podczas oficjalnej prezentacji na Camp Nou. W rozmowie z "Łączy Nas Piłka" kapitan polskiej kadry opowiedział, że  mimo gry przy pełnych trybunach, stresował się przed tym wydarzeniem.

- Czułem trochę nerwowości. Okoliczności nie były codzienne. To, że gram mecze przy pełnych stadionach, to jedno, ale na historyczne Camp Nou jednak wychodzisz sam na prezentację swojej osoby. Emocje były bardzo duże. Był moment ciarek na plecach i element wzruszenia - podkreślił były piłkarz Bayernu Monachium.

- Kiedy zobaczyłem, że to nie jest całkiem normalna piłka do grania, to lekki stresik się pojawił. Musiałem ją wyczuć - mówił Lewandowski o momencie, kiedy musiał wykonać kilka piłkarskich sztuczek. Fani byli pod wrażeniem tym, co wyprawiał z futbolówką.

Lewandowski ujawnił, co czuł podczas prezentacji w Barcelonie

W dalszej części rozmowy Robert Lewandowski w rozmowie dla "Łączy Nas Piłka" przyznał, że sytuacja z utrzymaniem numeru 9 na koszulce nie była niczym nadzwyczajnym.

- To tylko numer, ale jakieś tam przyzwyczajenia są. Człowiek łapie specjalne połączenie z tym numerem. Z tego powodu też się cieszę i mam nadzieję, że to również będzie szczęśliwa liczba - zaznaczył.

Lewandowski zwrócił się też do polskich kibiców, zapraszając ich do stolicy Katalonii.

- Wydaje mi się, że prezentacja poszła fajnie. Zresztą to, jak kibice mnie wspierają, to jest coś wspaniałego. Do zobaczenia w tym pięknym mieście!

RadioZET.pl