Levante - Barcelona: Cudowny wolej i gol Lionela Messiego [WIDEO]

11.05.2021 23:34
Lionel Messi

Levante UD - FC Barcelona: FC Barcelona zremisowała na wyjeździe z Levante UD 3:3 w meczu 36. kolejki La Ligi. Piękną bramkę dla "Dumy Katalonii" zdobył z woleja Lionel Messi. Zobacz WIDEO gola Messiego w meczu Levante - Barcelona!

Lionel Messi zdobył pierwszego gola w meczu Levante UD - FC Barcelona w 26. minucie po ładnym dośrodkowaniu Jordiego Alby. Asysta nie została jednak zapisana Hiszpanowi, ponieważ jego centrę głową przeciął Jorge Miramon. Messi, nie zważając na fakt, że piłka zmieniła swój tor lotu, złożył się do strzału z półwoleja i w cudowny sposób wpakował piłkę do siatki.

Zaledwie osiem minut później było już 2:0. Francuz Ousmane Dembele dośrodkował po ziemi do Pedriego, a Hiszpan wbił piłkę do pustej bramki.

W drugiej połowie dwa potężne ciosy między 57. a 59. minutą wyprowadzili gospodarze. Wpierw po ładnym dośrodkowaniu Miramona gola głową zdobył Gonzalo Melero, a następnie bramkę po dwójkowej akcji z Martim Rogerem strzelił Jose Morales.

Pięć minut po wyrównaniu Levante na prowadzenie znów wyszła Barcelona. Dembele odebrał w polu karnym wybitą przez obrońcę piłkę i prawą nogą wpakował ją w lewy górny róg bramki.

Ostatnie słowo w tym meczu należało jednak do gospodarzy. W 83. minucie Tono zagrał piękną, płaską piłkę w pole karne Barcelony, a stamtąd w siatce umieścił ją Sergio Leon, który pojawił się na boisku zaledwie osiem minut wcześniej.

FC Barcelona ostatecznie zremisowała na wyjeździe z Levante UD 3:3 w meczu 36. kolejki La Ligi i tym samym nie zdołała objąć fotelu lidera. Już jutro Atletico Madryt będzie mogło uciec "Dumie Katalonii" na cztery punkty, a w czwartek Real Madryt - na dwa punkty.