Zamknij

Legendy Realu lepsze od Barcelony w meczu gwiazd. Ronaldinho dalej czaruje

20.07.2021 21:39
Legendy Realu i Barcelony WYNIK meczu GOLE
fot. PAP/EPA/ABIR SULTAN

Legendy Realu Madryt okazały się lepsze od byłych zawodników Barcelony w meczu gwiazd rozgrywanym na stadionie Bloomfeld w Tel Awiwie. Bohaterem meczu był Pedro Munitis, autor gola i asysty, ale największe wrażenie zrobił kto inny. Chodzi o Ronaldinho, który w swoim stylu czarował przez cały mecz.

Legendy  Realu Madryt i Barcelony rozegrały towarzyskie spotkanie w Tel Awiwie. Oglądając mecz można było odnieść wrażenie, że cofnęliśmy się w czasie: na boisko znów wyszedł m.in. Deco, Saviola, Rivaldo, Ronaldinho, Mendieta, Roberto Carlos, Luis Figo czy Pedro Munitis.

Największe wrażenie robił Ronaldinho, który w swoim stylu czarował na boisku. Brazylijczyk próbował strzałów z połowy, z łatwością dryblował i przechodził rywali.

Legendy Realu lepsze od byłych gwiazd Barcelony. Munitis najskuteczniejszy

Choć to Ronaldinho robił największe wrażenie, to skuteczniejsze były legendy Realu, które wygrały mecz 3:2. Wynik otworzył "Ronnie" który zdobył gola z rzutu karnego. Wyrównał Pedro Munitis, a po dwóch minutach i bramce Alfonso było już 1:2.

Wyrównanie Barcelonie dał Jofre w 60 minucie. Po 10 min. było już 3:2. Gola po pięknej akcji zdobył De la Red. 

Legendy Barcelony i Realu: WYNIK, GOLE, SKŁADY

FC Barcelona – Real Madryt 2:3 (1:0)

Strzelcy goli: Ronaldinho 28', Jofre 60' - Munitis 42', Alfonso 44', De la Red 70'

  • Skład legend Barcelony: Angoy, Soler, Arpon, Mendieta, Dehu, Deco, J. Carlos, Goiko, Saviola, Rivaldo, Ronaldinho. Zmiany: Jofre, Okunowo, Arpón, Coco, Guzmán, R. de Boer
  • Skład legend Realu Madryt: Codina, F. Sanz, Campo, Milla, R. Carlos, Núñez, Rivera, Vázquez, Figo, Alfonso, De la Red. Zmiany: Munitis, Velasco, Álex Pérez