Zamknij

Karim Benzema odejdzie z Realu Madryt? Zaskakujący kierunek

26.01.2021 12:11
Karim Benzema
fot. PAP/EPA

Karim Benzema chce zakończyć karierę w Lyonie - taką informację przekazał w ostatnim wywiadzie agent piłkarza, Karim Djaziri. Kontrakt francuskiego piłkarza z Realem Madryt wygasa w czerwcu 2022 roku.

  • Karim Benzema może wrócić do Olympique Lyonu
  • Jego kontrakt z Realem Madryt wygasa w 2022 roku
  • Informację o możliwym powrocie Benzemy do Lyonu przekazał jego agent

Benzema trafił do stolicy Hiszpanii w 2009 roku właśnie z drużyny Olympique Lyon. Mimo że opuścił klub w wieku zaledwie 21 lat, zdążył zdobyć cztery tytuły mistrza Francji, Puchar Francji i dwa Superpuchary Francji. Ponadto w 2008 roku sięgnął po nagrodę dla króla strzelców Ligue 1.

Informację o możliwym powrocie Benzemy do Lyonu przekazał jego agent, Karim Djaziri.

Karim Benzema wróci do Lyonu?

- Tak, szczerze uważam, że on tego chce. To jest starty temat... Cały czas rozmawiamy i on ogląda wszystkie mecze zespołu. Jest związany z miastem, regularnie do niego przyjeżdża, ale co ciekawe, on nigdy nie był na nowym stadionie. To jest jego realne pragnienie, ma Lyon w sercu - powiedział w rozmowie z Inside Gones, cytowany przez portal realmadryt.pl.

Benzema w tym roku skończy już 34 lata. Jego kontrakt z Realem Madryt wygasa w czerwcu 2022 roku. Wtedy mógłby przenieść się do Lyonu na zasadzie wolnego transferu.

RadioZET.pl/RealMadryt.pl