Zamknij

Jest nowa oferta Barcelony za Lewandowskiego. "Większej już nie będzie"

29.06.2022 09:21
Robert Lewandowski
fot. IMAGO/Revierfoto/Imago Sport and News/East News

Jak poinformowały w środę zgodnie niemieckie i hiszpańskie media, FC Barcelona jeszcze w środę złoży Bayernowi Monachium kolejną i - według katalońskiego "Sportu" - ostatnią ofertę wykupu Roberta Lewandowskiego. Jej kwota będzie opiewała na 45 milionów euro plus pięć milionów euro bonusów.

FC Barcelona złoży Bayernowi Monachium wyższą, ale już ostatnią ofertę zakupu Roberta Lewandowskiego - poinformowały w środę zgodnie niemieckie i hiszpańskie media. Za polskiego piłkarza "Duma Katalonii" jest gotowa zapłacić 45 milionów euro, w tym pięć milionów euro bonusów.

Taką kwotę wymieniły m.in. "Bild" i portal sport1.de. W tym drugim zaznaczono, że oficjalna oferta wpłynie do bawarskiego klubu jeszcze w środę.

Jest nowa oferta Barcelony za Lewandowskiego

Hiszpański "Sport" zaznaczył z kolei, że będzie to już ostatnia oferta, jaką gotowa jest złożyć Barcelona za 33-letniego napastnika reprezentacji Polski.

Jednocześnie dziennik poinformował, że z "Dumy Katalonii" ma odejść Holender Frenkie de Jong, za którego Manchester United ma zapłacić 65 milionów euro.

Lewandowski ma kontrakt z Bayernem ważny jeszcze przez rok, ale od wielu tygodni przekonuje, że nie widzi już swojej przyszłości w tym klubie. Kierownictwo mistrzów Niemiec konsekwentnie wyklucza możliwość sprzedaży Polaka tego lata.

RadioZET.pl/PAP