Zamknij

Piłkarz pokłócił się z partnerką. Kobieta przejechała go samochodem

13.10.2021 14:12
Jesé Rodríguez pokłócił się z partnerką. Kobieta przejechała go samochodem [WIDEO]
fot. J.E.E/SIPA/EAST NEWS

Jesé Rodríguez nie daje odpocząć mediom plotkarskim, opisującym najróżniejsze historie z jego życia. Ostatnia taka historia mogła skończyć się tragicznie: Hiszpan pokłócił się ze swoją partnerką Aurah Ruiz, która próbowała.. przejechać go samochodem. Do tego, cała ta sytuacja została nagrana przez jednego ze znajomych piłkarza.

Jesé Rodríguez i jego partnerkas Aurah Ruiz pokłócili się przed wyjściem z koncertu na Gran Canaria Arena. Na nagraniu widać, jak po sprzeczce kobieta jedzie autem w kierunku piłkarza i próbuje go przejechać. Jesé nie udniósł poważnych obrażeń, ale we wtorek nie ćwiczył z resztą swoich kolegów z drużyny - Las Palmas.

Ze źródeł portalu Canarias7 wynika, że Rodríguez będzie mógł w ten weekend rozegrać derby z CD Tenerife. Były piłkarz PSG i Realu w tym sezonie zdobył 3 gole i zaliczył 4 asysty w 9 meczach Segunda Division. 

Jesé był już związany z wieloma kobietami. Aurah Ruiz to kolejna partnerka piłkarza. Hiszpan ma dwoje dzieci z Melody Santaną oraz z Janirą Barm i jedno z Aurą Ruiz.

RadioZET.pl/PAB