Zamknij

Griezmann zaprezentowany w Atletico. Z nowym numerem i nową fryzurą

08.09.2021 16:25
Antoine Griezmann
fot. Twitter/Atletico Madryt

Antoine Griezmann w środę został zaprezentowany w roli zawodnika Atletico Madryt. Francuski piłkarz zaprezentował przy okazji nową fryzurę. Do stolicy Hiszpanii wraca po dwuletnim pobycie w Barcelonie.

Griezmann został nieoczekiwanym bohaterem ostatniego dnia okna transferowego, kiedy to na zasadzie wypożyczenia przeniósł się z Barcy do Atletico. Umowę podpisano na dwa lata. Zawiera ona klauzulę, na mocy której Rojiblancos będą zmuszeni wykupić Francuza, jeśli ten wystąpi w przynajmniej 50 proc. meczów.

30-letni zawodnik jeszcze przed potwierdzeniem transferu udał się na zgrupowanie kadry. Z tego powodu jego prezentacja odbyła się dopiero teraz. Na stadionie Wanda Metropolitano stawił się zupełnie odmieniony. Zaprezentował kibicom nową fryzurę i nowy numer. W stolicy Hiszpanii grać będzie teraz z "8" (wcześniej nosił "7").

Griezmann zaprezentowany w Atletico. Z jakim numerem będzie grać?

Griezmann grał poprzednio w Atletico w latach 2014-2019. Z Rojiblancos zdobył Ligę Europy, Superpuchar Europy i Superpuchar Hiszpanii. Następnie za 120 milionów przeniósł się na Camp Nou. W Barcelonie nie pokazał jednak pełni swoich umiejętności. Z Blaugraną sięgnął jedynie po Puchar Króla w sezonie 2020/2021.