Zamknij

Eric Abidal próbuje ratować związek. Najpierw zdradził żonę, teraz ją przeprasza

23.11.2021 14:02
Eric Abidal przeprasza żonę za zdradę. "Pozostaniesz kobietą mojego życia"
fot. Piotr Molecki/East News

Eric Abidal na Instagramie przeprosił swoją żonę – Hayet – która kilka dni temu złożyła do sądu pozew rozwodowy. „Niezależnie od decyzji, pozostaniesz w moich oczach kobietą mojego życia” – napisał były piłkarz Barcelony.

Żona Erica Abidala ogłosiła w piątek, że zamierza złożyć pozew o rozwód. W oświadczeniu napisała, że były reprezentant Francji miał związek z Kheirą Hamraoui, zawodniczką Paris Saint-Germain. Eric Abidal poznał piłkarkę, gdy grała jeszcze w Barcelonie. 

Abidal przyznał się żonie do zdrady. Kobieta zdecydowała, że zostawi niewiernego męża i oficjalnie ogłosiła, że składa wniosek o rozwód. „Hayet Abidal złożyła pozew w sądzie Barcelonie” - ogłosił prawnik Hayer, Nicolas Cellupica, w komunikacie prasowym wysłanym do agencji prasowej AFP.

Eric Abidal pisze do żony na Instagramie. "Wybacz mi"

Cztery dni po tym, jak Hayet Abidal złożyła pozew rozwodowy, Eric Abidal na swoim koncie na Instagramie opublikował zdjęcie i podpis, w którym zwracał się do żony. „Hayet wybacz mi. Niezależnie od decyzji, pozostaniesz w moich oczach kobietą mojego życia, a zwłaszcza matką naszych cudownych dzieci. Zasługuję na to upokorzenie, nawet jeśli teraz pali mnie ono żywcem. Allah pewnego dnia mi wybaczy”

Wcześniej żona Abidala zwróciła się do niego za pośrednictwem własnego Instagrama. „Przebaczamy, aż coś się w tobie zawali. Już nic nie czujesz, ani przebaczenia, ani złości, a tylko chęć przewrócenia strony i niemyślenia już o niczym” – napisała Hayet, wykorzystując cytat Sabriny La Rosa.

RadioZET.plAFP/PAB