Zamknij

"Coś zamieszkało pod dachem Camp Nou". Tiktokerka pokazała nagranie

08.08.2022 16:10

Na Camp Nou podczas meczu Barcelony z UNAM Pumas pojawił się nieproszony gość. Nagrała go jedna z tik-tokerek, siedząca na najwyższej trybunie stadionu.

Nieproszony gość zamieszkał pod dachem Camp Nou. "Chciał obejrzeć mecz"
fot. screen/ Rachel Herr/ Tik Tok

Tiktokerka Rachel Herr, która oglądała z trybun Camp Nou oglądała mecz Barcelony z Pumas wypatrzyła na stadionie szczura, który znalazł sobie dom między siatką a zadaszeniem stadionu. Film szybko zaczęli komentować kibice Dumy Katalonii, ale także Real Madryt. „Nie ma jak w domu” – szydził jeden z nich. „Przepraszam, chciał tylko obejrzeć mecz”, "Klub wynajmuje miejsce na spłatę długu" – dodał inny.

Stan Camp Nou jest na tyle zły, że w przyszłym sezonie Barcelona wyprowadzi się z niego na cały rok i zagra w roli gospodarza na Stadionie Olimpijskim w Monjuic. W tym czasie obiekt zostanie wyremontowany. Blaugrana wróci na swój stadion latem 2024 roku, mimo że modernizacja będzie jeszcze trwała. Na trybunach zasiądzie wtedy maksymalnie 50 tys. kibiców.

Prace na Camp Nou i w budynkach dookoła stadionu będą kosztowały klub ok. półtora miliarda euro. Mają się zakończyć w 2025 roku.

loader

RadioZET.pl/PAB