Celta Vigo - Barcelona: Transmisja TV i online. Gdzie oglądać mecz La Ligi?

27.06.2020 17:00
Celta Vigo - FC Barcelona

Celta Vigo - FC Barcelona: Transmisja TV i online meczu 32. kolejki La Ligi. Gdzie obejrzeć mecz Celta - Barcelona na żywo? Stream online do meczu hiszpańskiej ekstraklasy. Sprawdź, gdzie i na jakim kanale oglądać transmisję meczu Celta Vigo - FC Barcelona!

Trwa walka Realu Madryt z Barceloną o mistrzostwo Hiszpanii. Po 31 kolejkach piłkarze obu drużyn mają po 68 punktów, ale dzięki lepszemu bilansowi bezpośrednich meczów liderują "Królewscy".

W sobotę broniąca tytułu Barcelona zagra na wyjeździe z Celtą Vigo bez kluczowego zawodnika pauzującego za żółte kartki. W składzie "Dumy Katalonii" zabraknie Sergio Busquetsa (już 10. kartka w tym sezonie).

Zdecydowanym faworytem będzie drużyna przyjezdna, a jej przeciwnik ma zupełnie odmienne cele w tych rozgrywkach, przerwanych na wiele tygodni z powodu pandemii koronawirusa. Celta Vigo zajmuje bowiem dopiero 16. miejsce i wciąż walczy o utrzymanie.

Jeśli nic niespodziewanego w weekend się nie wydarzy, zachowane zostanie status quo pomiędzy Realem a Barcą, ale do zmian może dojść w przyszłym tygodniu, kiedy Katalończycy zagrają z plasującym się na trzeciej pozycji w tabeli Atletico Madryt, a madrytczycy z piątym Getafe. W poprzednich rozgrywkach La Liga Atletico zostało wicemistrzem, wyprzedzając "Królewskich", a Getafe zajęło piątą lokatę.

W przypadku równej liczby punktów o kolejności w tabeli decyduje bilans bezpośrednich spotkań. Pod tym względem Real jest od "Dumy Katalonii" lepszy - w tym sezonie zremisował z nią 0:0 i wygrał 2:0.

Gazeta "Mundo Deportivo" zauważyła, że Barcelona ma problemy ze strzelaniem goli w pierwszych połowach meczów. W 20 z 42, czyli niemal połowie gier tego sezonu, Katalończycy nie zdobyli bramki w ciągu początkowych 45 minut. Z tych 20 spotkań w 13 do przerwy był remis, a w pozostałych siedmiu musieli odrabiać straty.

Mecz Celta Vigo - FC Barcelona odbędzie się w sobotę 27 czerwca o godzinie 17:00 na Estadio de Balaidos. Transmisja TV tego spotkania na Eleven Sports 2, zaś online na elevensports.com.