Zamknij

Barcelona zachwyca się zagraniem Lewandowskiego. "Top gol, top asysta"

Maciej Walasek
01.09.2022 12:39

Robert Lewandowski co chwila czaruje kibiców Barcelony. 34-latek zachwycił oficjalny profil klubu podczas ostatniego treningu. "Najlepszy gol, najlepsza asysta" - napisano w opisie.

Robert Lewandowski
fot. FC Barcelona/Twitter screen

Robert Lewandowski niemal od razu wpasował się w model drużyny Xaviego. Kapitan polskiej kadry błyskawicznie odnalazł się w nowym klubie, łapiąc bardzo dobry kontakt z resztą piłkarzy. 34-latek rozumie się z kolegami bez słów, co potwierdza na boisku.

Po trzech ligowych meczach Lewandowski ma cztery strzelone bramki na swoim koncie. Jednak poza oficjalnymi meczami "Lewy" zachwyca także na treningach. 31 sierpnia gracze Dumy Katalonii pokazali się dziennikarzom na otwartych zajęciach.

Popis Lewandowskiego na treningu Barcelony [WIDEO]

Jedna z przeprowadzonych akcji nie umknęła nawet oficjalnemu profilowi Barcelonie, który zamieścił ją w mediach społecznościowych. Na nagraniu widać, że Barca potrzebuje jedynie dwóch podań do zdobycia bramki.

W wewnętrznej potyczce Jordi Alba zagrał futbolówkę do jednego z piłkarzy, a ten ekspresowo zagrał ją do Lewandowskiego. Polak doskonale wiedział, co chce zrobić z piłką i przy jednym kontakcie umieścił ją w siatce.

W sobotę 3 września Barcelona w ramach 4. kolejki La Liga zagra z Sevillą. Początek meczu o godzinie 21:00.

loader

RadioZET.pl