Barcelona - Real Madryt: Zobacz wszystkie gole z El Clasico

24.10.2021 18:31
David Alaba

FC Barcelona - Real Madryt: WIDEO, GOLE, BRAMKI, SKRÓT MECZU: Real Madryt wygrał z Barceloną w El Clasico 2:1 w meczu 10. kolejki La Ligi. Gole dla "Królewskich" zdobyli David Alaba i Lucas Vazquez, z kolei dla "Dumy Katalonii" do siatki trafił Sergio Aguero. Zobacz skrót meczu i WIDEO wszystkich bramek z El Clasico!

1. Barcelona - Real Madryt: Gol Davida Alaby
  2. Barcelona - Real Madryt: Gol Lucasa Vazqueza
  3. Barcelona - Real Madryt: Gol Sergio Aguero
  4. Barcelona - Real Madryt: Wynik El Clasico

Gol na 1:0 dla Realu Madryt w El Clasico z Barceloną padł w 32. minucie spotkania.

Barcelona - Real Madryt: Gol Davida Alaby

Brazylijczyk Vinicius Junior zagrał długą piłkę do swojego rodaka, Rodrygo, który następnie rozegrał ją do Davida Alaby. Austriak przyjął futbolówkę i, nie wiele więcej myśląc, uderzył z całej siły po dłuższym rogu bramki Marca-Andrego ter Stegena, nie dawszy mu cienia szans na interwencję.

Barcelona - Real Madryt: Gol Lucasa Vazqueza

W 93. minucie Pique przewrócił się w polu karnym "Królewskich", ale arbiter nie podyktował jedenastki. Po chwili wicemistrzowie Hiszpanii ruszyli z kontratakiem. Marco Asensio pomknął lewą stroną i chociaż jego strzał obronił ter Stegen, to futbolówkę dobił Lucas Vazquez.

Barcelona - Real Madryt: Gol Sergio Aguero

Gdy wydawało się, że mecz zakończy się wynikiem 2:0 dla Realu, Barcelona zdobyła honorowe trafienie. Sergio Aguero wykorzystał wrzutkę Sergino Desta i pokonał Thibauta Courtois, notując swojego pierwszego gola w tym sezonie.

Barcelona - Real Madryt: Wynik El Clasico

Ostatecznie Real Madryt pokonał na wyjeździe Barcelonę 2:1 w meczu 10. kolejki La Ligi. W następnej kolejce "Królewscy" podejmą w Madrycie Osasunę, zaś "Duma Katalonii" zagra na wyjeździe z Rayo Vallecano.