La Liga: Barcelona rozbiła beniaminka, kosmiczny gol Luisa Suareza [WIDEO]

07.12.2019 23:54
Gol Luisa Suareza w meczu Barcelona - Mallorca

FC Barcelona odpowiedziała Realowi Madryt. W meczu 16. kolejki La Ligi "Duma Katalonii" pokonała beniaminka Mallorcę 5:2, a hat-trickiem popisał się Lionel Messi. Do historii przejdzie jednak gol Luisa Suareza.

Aż pięć goli padło w pierwszej połowie. Wynik spotkania w 7. minucie otworzył Antoine Griezmann, a następnie dwa razy na listę strzelców wpisał się Lionel Messi. Jego trafienia rozdzieliła jeszcze bramka Ante Budumira z Mallorki.

Tuż przed zejściem do szatni fani na Camp Nou obejrzeli być może akcję i gol sezonu. W 43. minucie gospodarze wymienili kilka szybkich podań, ostatecznie Frenkie de Jong dograł do Luisa Suareza, a ten podkręconym uderzeniem... piątą pokonał bramkarza przyjezdnych

Po przerwie ponownie dał znać o sobie Budumir, a kanonadę zakończył Lionel Messi.

La Liga: Francuskie gole na Santiago Bernabeu, Real lepszy od Espanyolu

Po 16. kolejkach Barcelona i Real Madryt mają po 34 punkty i przewodzą ligowej tabeli.