Barcelona zremisowała z Cadiz. Rozczarowująca postawa Dumy Katalonii

21.02.2021 15:53
Barcelona - Cadiz

Barcelona zremisowała z Cadiz 1:1 w niedzielnym meczu 24. kolejki La Liga. W ostatnich minutach gry beniaminek doprowadził do remisu, wykorzystując rzut karny.

Barcelona dominowała na murawie od samego początku, ale nie potrafiła stworzyć sobie stuprocentowej okazji do zdobycia gola. Wreszcie w 31. minucie meczu Pedri został wzięty w „kleszcze” dwóch obrońców, którzy nieprzepisowo zatrzymywali rywala, a sędzia podyktował rzut karny. Jedenastkę na bramkę zamienił Leo Messi.

Po zmianie stron kibice oglądali Barcelonę, która w pełni kontrolowała przebieg spotkania. Jednak wicemistrzowie Hiszpanii mimo wielu oddanych w tym starciu strzałów, nie wykreowali sobie skutecznych okazji na podwyższenie prowadzenia.

Barcelona zremisowała z Cadiz

To zemściło się na Dumie Katalonii w ostatnich minutach meczu. W 88. minucie Lenglet sfaulował w polu karnym Sobrino, a ter Stegena pewnym strzałem pokonał Alex Fernandez.

Ostatecznie Cadiz urwało punkty Barcelonie, która pozostała na trzecim miejscu w tabeli La Liga. Do prowadzącego Atletico Madryt gracze Ronalda Koemana tracą osiem punktów.