Zamknij

Gareth Bale marzy o odejściu z Realu: "Zrobiłbym to, jeśli tylko byłaby taka możliwość"

04.09.2020 10:55
Gareth Bale
fot. GEOFF CADDICK/AFP/East News

Gareth Bale wyznał w wywiadzie dla Sky Sport News, że bardzo chciałby odejść z Realu Madryt, najlepiej do Premier League. "Jeśli tylko byłaby taka możliwość, od razu wziąłbym ją pod uwagę. Do tej pory wszystkie moje próby odejścia z klubu kończyły się na niczym" - powiedział Walijczyk.

Jeden z najlepszych walijskich piłkarzy w historii Gareth Bale chciałby odejść z Realu Madryt i marzy o powrocie do Premier League. - Jeśli byłaby taka możliwość, od razu wziąłbym ją pod uwagę - powiedział w wywiadzie dla Sky Sport News.

Bale w Anglii grał do 2013 roku w Tottenhamie Hotspur, skąd trafił do Realu. W Madrycie nie odgrywa już niemal żadnej roli i bardzo rzadko wchodzi na murawę. To mu się jednak nie podoba.

Zobacz także

Bale marzy o odejściu z Realu: "Zrobiłbym to, jeśli tylko byłaby taka możliwość"

- Czas pokaże, co dalej się stanie, ale ostateczna decyzja leży w gestii Realu - powiedział.

Walijczyk już przed rokiem chciał opuścić "Królewskich". Wówczas kusił go chiński kierunek, ale wówczas klub z Madrytu nie pozwolił na transfer.

- W ostatniej sekundzie wszystko zostało zablokowane. To był projekt, na który bardzo się cieszyłem i nie mogłem się doczekać, ale ostatecznie do mojego wyjazdu nie doszło. Także inne moje próby odejścia z klubu kończyły się na niczym - zaznaczył.

Spekulacje, że nie chce mu się już grać w piłkę, odrzucił. - Cały czas mam odpowiednią motywację i chcę zostać w futbolu jako piłkarz. Teraz ruch leży po stronie Realu. Mam kontrakt i muszę się do niego stosować, ale mam nadzieję, że w końcu coś się pozytywnego wydarzy - powiedział.

Zobacz także

RadioZET.pl/PAP