Atletico uratowane w 95. minucie. Kuriozalny samobój [WIDEO]

30.08.2021 08:24
Atletico - Villarreal

Atletico Madryt w meczu 3. kolejki La Liga zremisowało u siebie z Villarrealem 2:2. Gospodarze uratowali punkt w 95. minucie po kuriozalnej bramce samobójczej, której autorem był Aissa Mandi.

Atletico po trzech kolejkach nowego sezonu mogło być jedyną drużyną z kompletem punktów na koncie. Po dwóch zwycięstwach przyszła jednak wpadka w starciu z Villarrealem. Podopieczni Diego Simeone byli o krok od porażki, ale na 15 sekund przed końcem spotkania pomógł im jeden z rywali. W pozornie niegroźnej sytuacji Mandi chciał zgrać piłkę głową do bramkarza. Pech jednak chciał, że wcześniej Gernimo Rulli wyszedł z bramki i nie sięgnął futbolówki.

Atletico - Villarreal 2:2. WIDEO - samobójczy gol Mandiego

Wcześniej gole dla Żółtej Łodzi Podwodnej strzelali Manu Trigueros i Arnaut Danjuma. Autorem trafienia dla Rojiblancos był Luis Suarez.

Liderem La Liga po trzech kolejkach z dorobkiem siedmiu punktów jest Real Madryt, który w sobotę pokonał Real Betis 1:0 po bramce Daniego Carvajala. Tyle samo "oczek" na koncie mają kolejne w tabeli Sevilla, Valencia, Barcelona, Atletico i Mallorca.

Następna seria spotkań zostanie rozegrana w dniach 10-13 września, po przerwach na reprezentacje.