Atletico - Sevilla: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć mecz La Ligi?

12.01.2021 10:16
Atletico - Sevilla

Atletico Madryt - Sevilla na żywo w tv i online. Transmisja i live stream z zaległego meczu 1. kolejki La Ligi. Sprawdź, kiedy, gdzie i o której godzinie w telewizji i w internecie obejrzeć spotkanie Atletico - Sevilla.

• Atletico Madryt jest liderem La Liga, a Sevilla zajmuje 6. miejsce
  • Drużyna Diego Simeone ostatnie dni spędziła w odosobnieniu z powodu ataku zimy w Hiszpanii, a pierwszy wspólny trening odbyła w poniedziałek
  • Cztery poprzednie pojedynki kończyły się remisami

Atletico - Sevilla LIVE. Drużyna Diego Simeone wraca do ligowej rywalizacji po przymusowej przerwie spowodowanej atakiem zimy w Hiszpanii. Sobotnie starcie z Athletikiem Bilbao nie doszło do skutku, gdyż samolot z rywalami na pokładzie nie był w stanie wylądować w Madrycie. Przez kolejne trzy dni zawodnicy lidera La Ligi trenowali indywidualnie w domach, a po raz pierwszy spotkali się w poniedziałek i dopiero wówczas mogli wspólnie przygotowywać się do spotkania z Sevillą.

Andaluzyjczycy zajmują obecnie 6. miejsce, a na Wanda Metropolitano przyjeżdżają w glorii ekipy niepokonanej od sześciu meczów i - co ciekawe - lepiej radzącej sobie z silnymi rywalami. Podopieczni Julena Lopeteguiego ograli w ostatnim okresie m.in. Villarreal i Real Sociedad San Sebastian, a remisowali z broniącym się przed spadkiem Realem Valladolid i okupującym miejsca w środku tabeli lokalnym przeciwnikiem Realem Betis. Teraz na ich drodze stanie zespół, który przegrał tylko jedno spotkanie w tym sezonie i pomimo rozegrania zaledwie 15 meczów przewodzący w stawce.

Atletico - Sevilla w telewizji i live stream w internecie

Atletico Madryt jedyne punkty traciło na przełomie września i października z Huescą (0:0) oraz z Villarrealem (0:0), a także w derbach z Realem (0:2). W poprzedniej serii gier "Rojiblancos" nie bez problemu ograli Deportico Alaves, a zwycięskiego gola w 90. minucie strzelił Luis Suarez.

W ostatnich sezonach to zawsze były zacięte spotkania. Cztery kolejne mecze kończyły się remisami - trzy razy 1:1, a poprzednio 2:2 - co tylko potwierdza, że Sevilla nie leży Atletico Madryt. Niemniej Andaluzyjczycy na triumf z "Los Colchoneros" czekają już pięć lat i we wtorek o przerwanie tej serii będzie niezwykle trudno.

Atletico - Sevilla: Gdzie obejrzeć - transmisja tv i online

Mecz Atletico Madryt - Sevilla w ramach 1. kolejki La Ligi odbędzie się we wtorek 12 stycznia o godz. 21:30. Transmisja TV w Eleven Sports 2 oraz online na stronie elevensports.pl.