Atletico - FC Barcelona: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć mecz La Ligi?

21.11.2020 07:44
Atletico - Barcelona

Atletico Madryt - FC Barcelona na żywo w tv i online. Transmisja i live stream z meczu 10. kolejki La Ligi. Sprawdź, kiedy, gdzie i o której godzinie w telewizji w internecie obejrzeć spotkanie Atletico - Barcelona.

Atletico - FC Barcelona LIVE. Luis Suarez - to miało być dla niego jedno z dwóch wyjątkowych wydarzeń w tym sezonie La Ligi. Ostatnie sześć lat spędził w drużynie z Katalonii, zdobył z nią wiele trofeów, a jego przygoda z tą ekipą dobiegła końca po przybyciu nowego trenera Ronalda Koemana. Niestety, podczas zgrupowania reprezentacji Urugwaju "El Pistolero" uzyskał pozytywny wynik testów na koronawirusa i przeciwko swoim dawnym kolegom nie wystąpi.

Choć to już 10. kolejka ligi hiszpańskiej, Barcelona i Atletico mają w nogach zaledwie siedem meczów. Lepiej radzą sobie podopieczni Diego Simeone, którzy jako jedyni w stawce nie przegrali jeszcze ani jednego spotkania i plasuje się obecnie na 3. pozycji. Trzy punkty więcej ma Real Sociedad San Sebastian (9 meczów), a o jedno "oczko" lepszy jest Villarreal, który w sobotę w drugim z hitów tej serii gier zmierzy się z Realem Madryt.

Atletico - FC Barcelona w telewizji i live stream w internecie

FC Barcelona plasuje się dopiero na 8. pozycji. To efekt czterech meczów bez zwycięstw, a zła passa została przerwana tuż przed przerwą reprezentacyjną na Camp Nou, gdzie gospodarze rozbili Betis Sewilla 5:2.

Lionel Messi o swojej sytuacji w Barcelonie: "Jestem już tym zmęczony"

Trener Ronald Koeman przez kilka najbliższych miesięcy będzie musiał radzić sobie bez Ansu Fatiego, jednego z najjaśniejszych punktów drużyny na początku sezonu 2020/2021. Reprezentant Hiszpanii przeszedł operację kolana i do gry wróci najwcześniej w lutym.

Atletico - Barcelona: Gdzie obejrzeć - transmisja TV i ONLINE

Mecz Atletico Madryt - FC Barcelona w 10. kolejce La Ligi odbędzie się w sobotę 21 listopada o godz. 21. Transmisja TV w Eleven Sports 1 oraz online na stronie elevensports.pl.