Zamknij

Antoine Griezmann został ojcem po raz trzeci. Niezwykła historia dzieci Francuza

Paweł Żurek
08.04.2021 13:34
Antoine Griezmann został ojcem po raz trzeci. Niezwykła historia dzieci Francuza
fot. PRESSINPHOTO via www.imago-images.de/Imago Sport and News/East N

Antoine Griezmann po raz trzeci został ojcem. Kolejna córka mistrza świata - Alba - przyszła na świat 8 kwietnia. Co ciekawe, wszystkie dzieci mistrza świata i jego żony Eriki Chopereny urodziły się 8 kwietnia.

Antoine Griezmann w czwartek nie trenował dzisiaj razem z drużyną. Jak poinformowała FC Barcelona, Francuz nie jest kontuzjowany, a wszystko odbyło się za zgodą sztabu trenerskiego. Jak się okazało, Griezmann towarzyszył swojej żonie Erice w szpitalu. Para doczekała się trzeciego dziecka - córki Alby. Niezwykłe jest to, że wszystkie pociechy Antoine'a i Eriki.. urodziły się 8 kwietnia.

Antoine Griezmann i jego żona Erika Choperena mają już córkę Mię, która przyszła na świat 8 kwietnia 2016 roku i syna Amaro urodzonego tego samego dnia, tylko 3 lata później. Teraz mogą cieszyć się z kolejnego dziecka - córki Alby - które urodziło się również 8 kwietnia.

Real - Barcelona już w niedzielę. To może być najważniejszy mecz sezonu

Antoine Griezmann najprawdopodobniej wróci do treningów w najbliższych dniach, bo już w sobotę czeka go mecz z Realem Madryt. El Clasico może w tym sezonie wyłonić mistrza Hiszpanii. Atletico, które ma przewagę jednego punktu nad Barceloną, zagra w weekend z Realem Betis. Jeśli przegra, a Barcelona pokona Real, klub z Katalonii zostanie nowym liderem. Gdyby to zespół Zinedine'a Zidane'a okazał się lepszy, a Atletico przegrało z Betisem, oba kluby z Madrytu zrównają się punktami. Do zakończenia sezonu pozostało 9 kolejek.

Griezmann w tym sezonie grał w 27 meczach Barcelony. Zdobył w nich 8 bramek i 6 razy asystował.

RadioZET.pl/PAB