Zamknij

Antoine Griezmann wróci do Atletico? Wielka wymiana Barcelony

14.07.2021 19:04
Antoine Griezmann
fot. CRISTINA QUICLER/AFP/East News

Antoine Griezmann przed nowym sezonem ma wrócić do Atletico Madryt - poinformował Paco Gonzalez na antenie hiszpańskiego radia COPE. Zdaniem dziennikarza między klubami dojdzie do głośnej wymiany, gdzie Saul Niguez trafi na Camp Nou.

Antoine Griezmann jest bliski powrotu do Atletico Madryt. Zdaniem hiszpańskich mediów sprawa francuskiego piłkarza jest niemal przesądzona i wkrótce znów będzie grał w barwach Los Rojiblancos. Do takich informacji dotarł Paco Gonzalez. Dziennikarz jest przekonany, że Atletico doszło do porozumienia z Barceloną, a oba kluby dogadały się ze swoimi zawodnikami. W tej chwili Griezmann przebywa na Ibizie, gdzie wypoczywa po Euro i oczekuje na telefon od klubu z Wanda Metropolitano.

Ten ruch ma pozwolić Barcelonie na ściągnięcie Saula Nigueza. Dodatkowo transakcja ma przynieść spore oszczędności Dumie Katalonii. Blaugrana ma zaoszczędzić różnice między pensją 30-latka a Niguezem, która ma wynieść blisko 12 milionów euro brutto za sezon.

Antoine Griezmann ma wrócić do Atletico. Wielka wymiana z Atletico

Antoine Griezmann trafił do Barcelony w lipcu 2019 roku i w barwach FC Barcelony zagrał w 99 meczach, strzelając 35 goli. Z kolei Saul Niguez przez większość kariery grał w Atletico, dla którego wystąpił łącznie w 337 spotkaniach, zdobywając 43 bramki.

Finalizacja wymiany ma zapaść w ciągu najbliższych kilku dni.

RadioZET.pl