Zamknij
Anna Lewandowska
  • EN_01540989_0011
  • EN_01540989_0019
  • EN_01540989_0015
  • 3 Zobacz
fot. Instagram/Anna Lewandowska

Anna Lewandowska pojawiła się na Paris Fashion Week. Podczas wizyty w stolicy Francji spotkała się między innymi z żoną Lionela Messiego.

Lewandowska obecnością na Paris Fashion Week pochwaliła się w mediach społecznościowych. Na zdjęciach, które zamieściła w sieci, możemy zobaczyć ją pozującą między innymi z Antonellą Roccuzzo, czyli żoną Lionela Messiego, a także Daniellą Semaan, żoną Cesca Fabregasa. "To było piękne zakończenie Paris Fashion Week" - napisała w mediach społecznościowych żona Roberta Lewandowskiego.

Trenerka fitness do Paryża udała się z Barcelony, gdzie mieszka wraz z rodziną od kilku miesięcy. Latem 2022 roku jej mąż trafił do stolicy Katalonii z Bayernu Monachium za około 45 milionów euro i podpisał kontrakt na cztery lata.

Messi z Lewandowskim w Barcelonie?

Do 2021 roku gwiazdą Barcelony był Lionel Messi. Argentyńczyk opuścił zespół po tym, jak okazało się, że ten nie jest w stanie opłacić jego kontraktu. Zgodnie z ostatnimi plotkami Barcelona chciałaby jednak, by wrócił na Camp Nou, gdy wygaśnie jego obecna umowa z PSG, a nastąpi do w czerwcu 2023 roku. Siedmiokrotny zdobywca Złotej Piłki miałby stworzyć ofensywny duet z Lewandowskim.

RadioZET.pl