La Liga: Porażka Realu Madryt w zaległym meczu z Valencią

22.02.2017 21:00

Real Madryt przegrał wyjazdowy mecz z Valencią w ramach zaległej 16. kolejki La Liga. Mimo porażki "Królewscy" pozostali na pozycji lidera tabeli.

Real Madryt fot. PAP

Gospodarze już w 5. minucie wyszli na prowadzenie. Simone Zaza kapitalnie zastawił się w polu karnym rywali i pięknym strzałem z półobrotu pokonał Keylora Navasa. Nie minęło pięć kolejnych minut, a Valencia prowadziła już 2:0. Tym razem do siatki trafił Fabian Orellana, który wykończył świetny kontratak swojego zespołu.

Jeszcze przed przerwą kontaktowego gola zdobył dla Realu Cristiano Ronaldo. Diego Alvesa pokonał uderzeniem głową.

Mimo ogromnej przewagi "Królewscy" nie zdołali doprowadzić do remisu. Wciąż zajmują jednak pierwsze miejsce w tabeli i mają punkt przewagi nad drugą Barceloną oraz jeden zaległy mecz - z Celtą Vigo.