ŁKS Łódź - Górnik Zabrze: TRANSMISJA TV i online. Gdzie obejrzeć mecz Pucharu Polski?

29.10.2019 17:17
ŁKS Łódź - Górnik Zabrze Transmisja TV i online
fot. PAP

ŁKS Łódź - Górnik Zabrze: TRANSMISJA TV i online. Gdzie obejrzeć mecz 1/16 Pucharu Polski ŁKS Łódź - Górnik Zabrze? Spotkanie ŁKS Łódź - Górnik Zabrze na żywo. Na jakim kanale oglądać hit 1/16 Pucharu Polski?

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

ŁKS Łódź - Górnik Zabrze: TRANSMISJA TV i online. Gdzie oglądać wtorkowy hit 1/16 Pucharu Polski? Beniaminek PKO Ekstraklasy ma za sobą fatalny początek sezonu. Jednak w ostatnich kolejkach, łodzianie odnieśli dwie wygrane i remis. Kibice ŁKS-u mają nadzieje, że ich zespół podtrzyma dobrą passę i nie przegra w meczu 1/16 Pucharu Polski z Górnikiem. Oprócz tego ŁKS mierzył się z drużyną Marcina Brosza w ekstraklasie. Wówczas mecz zakończył się remisem 1:1.

ŁKS Łódź - Górnik Zabrze: TRANSMISJA TV i online. Gdzie obejrzeć mecz Pucharu Polski?

- To zespół absolutnie w naszym zasięgu. Mówię to z pełnym respektem dla tej drużyny i przede wszystkim dla trenera Marcina Brosza, który robi tam kapitalną robotę. Mają wielu młodych zawodników, na których szkoleniowiec nie boi się stawiać - mówił przed wtorkowym starciem Kazimierz Moskal, szkoleniowiec łódzkiego zespołu.

Łodzianie będą musieli szczególnie uważać na Igora Angulo i Jesusa Jimeneza, którzy mogą napędzać swoją drużynę. Ponadto jednym z atutów Górnika będą stałe fragmenty gry.

ŁKS Łódź - Górnik Zabrze: Gdzie oglądać na żywo stream, ONLINE w internecie?

W trzech ostatnich kolejkach zabrzanie trzykrotnie remisowali. Dzięki temu ŁKS traci do nich w ligowej tabeli tylko cztery punkty. Niemniej jednak trener Marcin Brosz przekonywał, że doskonale zna mocne strony łódzkiej drużyny i będzie chciał zneutralizować styl gry rywali.

Mecz ŁKS Łódź - Górnik Zabrze w 1/16 Pucharu Polski odbędzie się we wtorek, 29 października o godzinie 20:30. Spotkanie będzie można oglądać na antenie Polsatu Sport. ŁKS Łódź - Górnik Zabrze będzie można również obejrzeć ONLINE na platformie ipla.tv.

RadioZET.pl