Kuriozalna pomyłka bramkarza. Czerwona kartka już w 20. sekundzie meczu [WIDEO]

22.10.2019 13:06
kuriozalny błąd bramkarza
fot. kadr z wideo

Bramkarz Konyasporu podczas meczu z Yeni Malatyaspor w tureckiej ekstralasie popełnił komiczny błąd. Chwilę po rozpoczęciu spotkania, Serkan Kirintili złapał piłkę poza polem karnym. Sędzia bez skrupułów pokazał mu czerwoną kartkę, a nagranie robi furorę w sieci.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku  

Serkan Kirintili popełnił kuriozalny błąd w meczu tureckiej ekstraklasy. W trakcie spotkania między Konyasporem a Yeni Malatyasporem bramkarz gospodarzy nie popisał się zaraz po pierwszym gwizdku. Już na początku spotkania, jeden z zawodników gości posłał długą piłkę do kolegi z ekipy. Jedna podanie nie było celne i wydawało się, że futbolówka wyląduje w rękach Kirintiliego. Gracz gospodarzy oczywiście złapał piłkę, ale…poza polem karnym. Turek natychmiast zdał sobie sprawę z tego, co zrobił i zanim zobaczył czerwoną kartkę, zaczął podążać w kierunku szatni.

Tureccy eksperci i kibice są zszokowani zachowaniem bramkarza, który nawet nie był atakowany przez żadnego z piłkarzy drużyny przeciwnej. Ostatecznie zespół grający w osłabieniu przegrał z Yeni Malatyasporem 0:2. Bramki zdobyli Guilherme i Robin Yalcin.

RadioZET.pl/Twitter