Krzysztof Piątek precyzyjny jak zawsze. Co za gol Polaka [WIDEO]

10.02.2019 22:06

Krzysztof Piątek z kolejnym trafieniem w Serie A. Polak zdobył bramkę w meczu przeciwko Cagliari Calcio. To było 15. trafienie piłkarza AC Milanu we włoskiej lidze.

gol Krzysztofa Piątka fot. kadr z wideo

Krzysztof Piątek strzelił bramkę w drugiej połowie. Przy stanie 2:0 dla Milanu w 63. minucie reprezentant Polski znów wpisał się na listę strzelców. Wszystko zaczęło się od uderzenia Calhanoglu, które wysoko obronił bramkarz drużyny gości. Piłka trafiła pod nogi Piątka, który dopełnił formalności i skierował futbolówkę do bramki.

Krzysztof Piątek: Kolejna bramka w Serie A

To była 15. bramka Krzysztofa Piątka strzelona w Serie A, a czwarta w barwach AC Milanu. Po tej akcji, Polak opuścił boisko, a w jego miejsce wszedł Cutrone.

Ostatecznie Milan pokonał Cagliari Calcio 3:0. Poza Piątkiem bramki dla Rossonerich zdobyli jeszcze:Luca Ceppitelli (13) samobój i Lucas Paquetá (22).