Wzruszający gest Krzysztofa Piątka. Polak pomógł bezdomnemu [FOTO]

Maciej Walasek
17.03.2019 14:36
Krzysztof Piątek
fot. PAP/EPA

Krzysztof Piątek jest w doskonałej formie na boisku. Reprezentant Polski strzela gola za golem, czym skradł serca włoskich kibiców. Jednocześnie 23-latek pokazał, że nie jest mu obojętny los potrzebujących. W ostatnim czasie paparazzi „przyłapali” Piątka, jak ten pomógł bezdomnemu.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Zagłosuj

Czy piłkarze powinni częściej pomagać potrzebującym?

Liczba głosów:

Krzysztof Piątek na dobre zagościł w Serie A. Po przejściu z Genoi do AC Milan, 23-latek poczuł się jeszcze lepiej i strzela gola za golem. O Polaku zrobiło się jeszcze głośniej, a to spowodowało, że napastnik stał się łakomym kąskiem dla paparazzi. Jeszcze przed derbami Mediolanu, fotoreporterzy nie opuszczali Polaka ani na krok.

Zobacz także

Na jednym ze spacerów ze swoją partnerką, Krzysztof Piątek spotkał bezdomnego z psem. 23-latek wyciągnął z portfela drobne, a jego dziewczyna wręczyła je potrzebującemu. Zdjęcia natychmiast trafiły do internetu.

Krzysztof Piątek ma jak na razie najlepszy sezon w swojej karierze. Po opuszczeniu Ekstraklasy i dołączeniu do Serie A, napastnik strzelił we włoskiej lidze już 27 goli. W Pucharze Włoch ma osiem trafień, a w lidze aż 19.

RadioZET.pl/Twitter/MW