Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Wzruszający gest Krzysztofa Piątka. Polak pomógł bezdomnemu [FOTO]

17.03.2019 14:36
sport

Krzysztof Piątek jest w doskonałej formie na boisku. Reprezentant Polski strzela gola za golem, czym skradł serca włoskich kibiców. Jednocześnie 23-latek pokazał, że nie jest mu obojętny los potrzebujących. W ostatnim czasie paparazzi „przyłapali” Piątka, jak ten pomógł bezdomnemu.

Krzysztof Piątek fot. PAP/EPA

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Zagłosuj

Czy piłkarze powinni częściej pomagać potrzebującym?

Krzysztof Piątek na dobre zagościł w Serie A. Po przejściu z Genoi do AC Milan, 23-latek poczuł się jeszcze lepiej i strzela gola za golem. O Polaku zrobiło się jeszcze głośniej, a to spowodowało, że napastnik stał się łakomym kąskiem dla paparazzi. Jeszcze przed derbami Mediolanu, fotoreporterzy nie opuszczali Polaka ani na krok.

Na jednym ze spacerów ze swoją partnerką, Krzysztof Piątek spotkał bezdomnego z psem. 23-latek wyciągnął z portfela drobne, a jego dziewczyna wręczyła je potrzebującemu. Zdjęcia natychmiast trafiły do internetu.

Krzysztof Piątek ma jak na razie najlepszy sezon w swojej karierze. Po opuszczeniu Ekstraklasy i dołączeniu do Serie A, napastnik strzelił we włoskiej lidze już 27 goli. W Pucharze Włoch ma osiem trafień, a w lidze aż 19.

RadioZET.pl/Twitter/MW

Oceń