Zamknij

Burza po zachowaniu Krzysztofa Piątka. Po meczu był rozbawiony do łez

16.11.2020 14:12
Krzysztof Piątek
fot. Twitter

Krzysztof Piątek po meczu Włochy - Polska (2:0) najwyraźniej nie przejął się słabą postawą zespołu. Podczas gdy większość polskich zawodników nie kryła złości, napastnik Herthy był mocno rozbawiony w rozmowie z jednym z rywali.

Zachowanie Piątka nie spodobało się kibicom i ekspertom. Głos w sprawie zabrał m.in. Artur Wichniarek.

- Widzimy dwóch zawodników. Jednego z nich, Piotra Zielińskiego, krytykujemy bardzo mocno. Widzimy jednak, że jest bardzo mocno przybity tym, co się wydarzyło. Być może Lorenzo Insigne nawet go pociesza. Ale widzimy też Krzyśka Piątka, powiem szczerze, zawodnika, który od dłuższego czasu nie zasługuje na to, by w reprezentacji być. Do reprezentacji trafia się przez formę klubową, której Krzysiek szuka od prawie roku w Hercie Berlin - powiedział w Polsacie Sport.

Krzysztof Piątek po meczu Włochy - Polska WIDEO

- Ta sytuacja pokazuje, że tak nie powinno być. Krzysiek powinien trochę poczekać, pójść do szatni, wziąć prysznic, najlepiej zimny prysznic albo trochę lodu na głowę. Po godzinie, jak już ochłonąłeś z tego wszystkiego, to możesz podejść do kolegi, którego znasz z Serie A, porozmawiać, nawet się uśmiechnąć. Ale salwy śmiechu po tak tragicznym spotkaniu... - dodał.

W niedzielny wieczór Włosi byli drużyną zdecydowanie lepszą i mogli wygrać większą różnicą bramek. Polacy natomiast kompletnie nie istnieli w ataku, czego dowodem są statystyki. Kadra Jerzego Brzęczka oddała tylko dwa strzały na bramkę rywali. Żaden z nich nie był celny.

Po tej porażce Polska straciła pozycję lidera grupy Ligi Narodów na rzecz właśnie Włoch. W ostatnim meczu tegorocznych rozgrywek biało-czerwoni w środę zmierzą się z Holandią.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

RadioZET.pl/AN